Amazon'dan alınan S20 FE içerisinde koruyucu jelatin yok

starlock

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, S20 FE adlı telefonu 2 hafta önce aldığımda önünde jelatin olmadığı ve kutunun dışında da poşet vesaire olmadığı için iade etmiştim. Sonrasında yaklaşık 1500 TL bir indirime girdi bu yüzden farklı renkli bir versiyonunu aldım fakat bu sefer geldiğinde ise yazdığım gibi önünde takılı koruyu ekran var, yanlarda ve önde jelatin yok sadece arkasında var. Ben bu cihazın sıfır olduğunu veya iade edilip edilmediğini nasıl öğrenebilirim? Seri numarasına baktığımda aktivasyon yapılmamış görünüyor.

Telefon iade edilmiş hocam. Bende S20 FE aldım, hepsiburada satıcı üzerinden aldım yine problem yaşadım. Normalde jelatin çıkması lazımmış, hepsiburada kullanılmış/deforme ürün gönderdi. İade almadı, hakem heyetine başvuru oluşturdum sizde iade edebiliyorsanız edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşinizi riske atmayın 14 gün dolmadan onuda iade edin. Tavsiyem evinize en yakın bir alışveriş merkezinde bulunan Teknosa v.b teknolojik mağazalardan görerek almanız olacaktır. Hem satış temsilcisi gözünüzün önünde açıyor ve kurulumu yapıyor.

Nasıl siz aldığınızı iade etmek istiyorsunuz, başkası da etmiş işte. Sonra insanlar iade haklarından bahsediyor. Tamam hakkın olur sonra eline iade edilmiş cihaz gelince sorun yapmayacaksın. Yani o kişilere söylüyorum.

İşinizi riske atmayın 14 gün dolmadan onuda iade edin. Tavsiyem evinize en yakın bir alışveriş merkezinde bulunan Teknosa v.b teknolojik mağazalardan görerek almanız olacaktır. Hem satış temsilcisi gözünüzün önünde açıyor ve kurulumu yapıyor.
Hocam telefonu açarken parmak izi falan kaydettim, şimdi factory reset attım, telefonu kapatıp geri koyacağım kutusuna. Silinmiş midir tüm bilgiler?

Hocam telefonu açarken parmak izi falan kaydettim, şimdi factory reset attım, telefonu kapatıp geri koyacağım kutusuna. Silinmiş midir tüm bilgiler?
O kadar laf söyledin telefona, kullanılmış filan mı dedin, bir de üzerine sen kullandın mı? Şaka gibi olmuş :).

O kadar laf söyledin telefona, kullanılmış filan mı dedin, bir de üzerine sen kullandın mı? Şaka gibi olmuş :).
Sen mi satıyorsun telefonu, :) . Dostum bak bu telefonu almak istiyordum aldım, 2 hafta önce aldığımda da böyle sıkıntı vardı içine açıp baktım. En doğal hakkım. Bana bu telefon adam akıllı normal yollanması gereken şekilde yollansa eyvallah sıkıntı yok. Fakat adamlar karton kutunun içine koyup yolladı 2 seferde de. Ne bir patpat var ne bir poşet etrafında. Tabi iade edeceğim tekrardan. Ne anlatmaya çalıştığını da anlamadım.

Sen mi satıyorsun telefonu, :) . Dostum bak bu telefonu almak istiyordum aldım, 2 hafta önce aldığımda da böyle sıkıntı vardı içine açıp baktım. En doğal hakkım. Bana bu telefon adam akıllı normal yollanması gereken şekilde yollansa eyvallah sıkıntı yok. Fakat adamlar karton kutunun içine koyup yolladı 2 seferde de. Ne bir patpat var ne bir poşet etrafında. Tabi iade edeceğim tekrardan. Ne anlatmaya çalıştığını da anlamadım.
Kullanmadan diğer gün hemen gönderseydin diyorum. O halde almışsın, kullanmışsın, 2 hafta olunca da böyle geldi diyorsun. Bence kullandın beğenmedin, zaten böyle geldi diyip göndermek istiyorsun. Gönder tabi..

Kullanmadan diğer gün hemen gönderseydin diyorum. O halde almışsın, kullanmışsın, 2 hafta olunca da böyle geldi diyorsun. Bence kullandın beğenmedin, zaten böyle geldi deyip göndermek istiyorsun. Gönder tabii.

Dostum 1 Mayıs günü telefon indirime girdi, o zaman tekrar aldım, git bak eski hareketlerime. Ne anlatmaya çalıştığın belli de değil. Kafanda bir şeyler kurmuşsun konuşuyorsun. İşim gücüm yok gidip 2 hafta kullanıp telefon iade edip tekrar mı alacağım? 10k TL'ye telefon önerisi istedim siteden oyun için. Bana bunu attılar, fakat anladığım kadarıyla eski bir model olduğu için düzgün bir şekilde bulmak da zorlaşıyor.

Dostum 1 Mayıs günü telefon indirime girdi, o zaman tekrar aldım, git bak eski hareketlerime. Ne anlatmaya çalıştığın belli de değil. Kafanda bir şeyler kurmuşsun konuşuyorsun. İşim gücüm yok gidip 2 hafta kullanıp telefon iade edip tekrar mı alacağım? 10k TL'ye telefon önerisi istedim siteden oyun için. Bana bunu attılar, fakat anladığım kadarıyla eski bir model olduğu için düzgün bir şekilde bulmak da zorlaşıyor.
Kafamda kurmadım, ben senin anlattığı söylüyorum. Anlamıyor musun?

- Telefonu almışsın, tamam.
- Kötü durumda gelmiş, tamam.
- Hemen geri göndereceğine, telefona takmışsın simini, yüklemişsin bir şeyler. 2 hafta kullanmışsın. Yoksa neden sorasın fabrika ayarlarına alınca yüklediğim şeyler gider mi diye?
- 2 hafta geçmiş, şimdi geri gönderiyorsun.

Neden hiç kullanmadan geri iade etmedin o zaman? Bu kadar basit durum yani. Neresini anlamadın merak ediyorum.

Geri
Yukarı