Amazon'dan alınan S20 FE içerisinde koruyucu jelatin yok

Kafamda kurmadım, ben senin anlattığı söylüyorum. Anlamıyor musun?

- Telefonu almışsın, tamam.
- Kötü durumda gelmiş, tamam.
- Hemen geri göndereceğine, telefona takmışsın simini, yüklemişsin bir şeyler. 2 hafta kullanmışsın. Yoksa neden sorasın fabrika ayarlarına alınca yüklediğim şeyler gider mi diye?
- 2 hafta geçmiş, şimdi geri gönderiyorsun.

Neden hiç kullanmadan iade etmedin o zaman? Bu kadar basit durum yani. Neresini anlamadın merak ediyorum.

Dostum bugün geldi, telefonu ilk açarken de SIM kodu ve parmak izi ayarladım o kadar, herhangi bir şey indirmedim yani. Sormamın sebebi factory resetten sonra parmak izi bilgisi ya da e-posta bilgisi kalır mı onunla alakalıydı. SIM kartımı falan takmadım.

Dostum bugün geldi, telefonu ilk açarken de SIM kodu ve parmak izi ayarladım o kadar, herhangi bir şey indirmedim yani. Sormamın sebebi factory resetten sonra parmak izi bilgisi ya da e-posta bilgisi kalır mı onunla alakalıydı. SIM kartımı falan takmadım.
2 hafta önce almışsın gibi oldu. Yanlış anlamışım. Ama buna rağmen paketinde sıkıntı olduğu için iade etmeyi düşündüğün bir cihaza neden bunları yaptın anlamadım. Geri gönder, bakalım 3. cüsü nasıl gelecek. Belki ilk aldığın gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı