Amazon'dan alınan üründe sorun çıkar mı?

Devilcry1105

Hectopat
Herkese merhaba, Amazon'dan tel alacağım ancak satıcı Amazon değil virventures. Ürünün değeri 30 dolar, gönderim bedeli 20 dolar, toplam 50 dolar. Bu ücret dışında gümrükte herhangi bir ücret çıkar mı? Bu satıcıdan alsam sorun çıkar mı? Yorumlar iyi ancak geliş tarihi çok geç -8 Eylül- olarak görünüyor bundan dolayı biraz şüphelendim açıkçası. Ürünün linki: tel. Ürün Türkiye'de yok. Bu markanın Türkiye distribütörü olan mağazaya mail attım ancak bu modelin en erken 2022 Ocak ayında getirebileceklerini söylediler. Alsam sizce sorun çıkar mı?

Bütün şirketlerde mutlaka sorun çıkar sonuçta insanlar yapıyor ama Amazon mağdur etmez sizi alablirsiniz.(almadan önce Prime alın ilk ay ücretsiz)

Herkese merhaba, Amazon'dan tel alacağım ancak satıcı Amazon değil virventures. Ürünün değeri 30 dolar, gönderim bedeli 20 dolar, toplam 50 dolar. Bu ücret dışında gümrükte herhangi bir ücret çıkar mı? Bu satıcıdan alsam sorun çıkar mı? Yorumlar iyi ancak geliş tarihi çok geç -8 Eylül- olarak görünüyor bundan dolayı biraz şüphelendim açıkçası. Ürünün linki: tel. Ürün Türkiye'de yok. Bu markanın Türkiye distribütörü olan mağazaya mail attım ancak bu modelin en erken 2022 Ocak ayında getirebileceklerini söylediler. Alsam sizce sorun çıkar mı?

Bildiğim kadarıyla kargo bedeline ek ücretler dahil. Xbox Series S almıştım Almanya'dan aldıktan 5 gün sonra gümrük indirimi diye para iadesi bile yapmışlardı bir miktar :D

Gümrükten geçmeyecek türde bir ürün değil. Uzak yerlerden geldiğinden uzak bir teslim tarihi verilmesi de normal. AliExpress'ten istediğimiz kılıf gelmişti, Amazon'da sorun çıkma olasılığı daha da düşük. Üstelik Amazon'da güvence de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı