Amazon'dan alışveriş yapılır mı?

Ragnarak

Hectopat
Merhaba, daha önce hiç Amazon'dan alışveriş yapmadım. Eskiden çok geç geliyor, kalitesiz geliyor gibi ifadeler duymuştum o yüzden korkuyorum. Alacağım ürün çoğu yerden 200-300 TL daha ucuz. Kahve makinası almayı düşünüyorum. Sizce güvenebilir miyim?

Attığınız link Amazon TR'ye ait. Eğer prime'niz varsa 1 gün içinde teslim edilir. Yoksa da 1 hafta sürmez bile. Amazon yurtdışı için geçerli o bahsettiğiniz kargo süreci.

Merhaba, daha önce hiç Amazon'dan alışveriş yapmadım. Eskiden çok geç geliyor, kalitesiz geliyor gibi ifadeler duymuştum o yüzden korkuyorum. Alacağım ürün çoğu yerden 200-300 TL daha ucuz. Kahve makinası almayı düşünüyorum. Sizce güvenebilir miyim?
Güvenilir daha önce alışveriş yaptım hiçbir problem yaşamadım. Ama geç gönderilmesi konusuna katılıyorum.

Geç geldıgı soylenebılır ancak saglam site. Gonderemedıgı urununde para ıadesını yapıyor.

Amazon > bütün siteler. Bir çok yerden ürün aldım ama Amazon kadar hızlısını görmedim. İstanbul'dan Ankara'ya 12 saatten kısa bir sürede bütün siparişlerimi getirdiler ve kitaplarda çok güzel indirim yapıyorlar eğer kitap okumayı seven biriyseniz kitaplara bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı