Amazon'dan ASUS GTX 950 Satın Almak

Amazon'dan Nvidia Gpu'lu ekran kartı alacaksanız, EVGA markasını tercih edin, uluslararası RMA desteği olan tek firma şu an EVGA, diğer markaları tercih etmeniz durumunda, herhangi bir arıza'da kart elinizde kalır. Amazon ürün elinize ulaştıktan sonra ilk 1 ay iade desteği sunuyor, sonra yardımcı olmuyor.

@Falcon78 neden evga? Amazon elektronik ürünlerde 2 yıl garanti veriyor her satıcı firma gibi.Ama Türkiye dahil olmuyor burdan ekran kartını gönderirsen ordan yapıp gönderiyorlar yada yenisini gönderiyorlar diye biliyorum.

@Falcon78 neden evga? Amazon elektronik ürünlerde 2 yıl garanti veriyor her satıcı firma gibi.Ama Türkiye dahil olmuyor burdan ekran kartını gönderirsen ordan yapıp gönderiyorlar yada yenisini gönderiyorlar diye biliyorum.

Öyle bir uygulama yok dostum olsaydı, herkes amazon'dan ekran kartı alırdı. Neden evga sorusunun cevabını yukarıda verdim. Amazon sadece ilk 1 Ay geri iade desteği sunuyor.

Bence bulabilirsen RX 460 al. 119 Dolara Sapphire RX 460 2GB Nitro alabilirsin. Daha yüksek performans verecek. Illa GTX 950 alacağım derseniz Evga alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı