Amazon'dan ayakkabı satın almak

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, ben Türkiye'de olmadığı için Amazon'dan beğendiğim ayakkabıyı almak istiyorum. Bu ürün bana sorunsuz ulaşır mı? İade konusunda sıkıntı yaşar mıyım?

DA46E458-1CCA-4F1A-9242-3C36B8DAC290.jpeg

Merhaba, ben Türkiye'de olmadığı için Amazon'dan beğendiğim ayakkabıyı almak istiyorum. Bu ürün bana sorunsuz ulaşır mı? İade konusunda sıkıntı yaşar mıyım?

Eki Görüntüle 1394991
İade konusunda kesin haklıysanız, para iadesi yapıp ürünü istemiyorlar. Ürün farklı gelirse, paketlemede sorun varsa, üründe deformasyon varsa vs.

Ürün ulaşır ama hıyarda çıkabilir. Linki atabilirmisiniz?
PUMA Axelion Ls Koşu Ayakkabısı Erkek PUMA Axelion Ls erkek koşu ayakkabısı, Puma White High Risk Red, 43 EU : Amazon.com.tr: Moda
İade konusunda kesin haklıysanız, para iadesi yapıp ürünü istemiyorlar. Ürün farklı gelirse, paketlemede sorun varsa, üründe deformasyon varsa vs.
Ürün bu : PUMA Axelion Ls Koşu Ayakkabısı Erkek PUMA Axelion Ls erkek koşu ayakkabısı, Puma White High Risk Red, 43 EU : Amazon.com.tr: Moda

Eki Görüntüle 1394991

Merhaba ayakkabıyı aldınız mı? Aldıysanız herhangi bir sorunla karşılaştınız mı orijinallik falan konusunda? Teşekkürler.

Geri
Yukarı