Amazon'dan G29 alınır mı?

• Konuyu başlatan r1F
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 130

r1F

Centipat
Daha fazla  
Amazon'dan ilk defa ürün alacağım fakat TR'ye gelişi ne kadar emin değilim vergi vs. var mı ondan da emin değilim. 6900 mü ne öyle bir şeye geliyor ama bakınca. Vergi keserse herhalde 7300 falan dedi arkadaşım ama vergiyi nasıl kesecek ondan emin değilim almayı deneyim dedim de 219 dolar diyor hala. Sizce alınır mı? Amazon'dan ürün alırsam nasıl bir alım süreci yaşayacağım?

Ürün linki: Amazon.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan ilk defa ürün alacağım fakat TR'ye gelişi ne kadar emin değilim vergi vs. var mı ondan da emin değilim. 6900 mü ne öyle bir şeye geliyor ama bakınca. Vergi keserse herhalde 7300 falan dedi arkadaşım ama vergiyi nasıl kesecek ondan emin değilim almayı deneyim dedim de 219 dolar diyor hala. Sizce alınır mı? Amazon'dan ürün alırsam nasıl bir alım süreci yaşayacağım?

Kesintinin olup olmayacağı yazıyor satın alma ekranında.

Kesinti ekranda yazıyor kontrol edebilirsin Amazon'dan da gönül rahatlı ile sipariş verebilirsin.

"This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location." Verdiğiniz ürünün Türkiye'ye teslimatı yok.

Amazon TR sitesinden aratıp almaya özen gösterin ya da .de uzantılı siteden. Amerika sitesinde fiyat uçuk çıkıyor. Amerika ve Çin'e Avrupa'dan aldığımız ürünlere göre daha fazla vergi veriyoruz.

Geri
Yukarı