Amazon'dan Logitech G29 Alınır mı?

Halil86

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünün Türkiye'ye gönderimi yok olsa bile ek ücret çıkacaktı. Kargo olmasa bile yaklaşık ürün fiyatının %20'si kadar gümrük vergisi ödeyecektiniz. Kargo ücreti de bu boyutlardaki bir ürün için $40 civarı olacaktır. Kısacası ürün Türkiye'ye gönderilmediği için ek bir masraf göremiyorsunuz.

Ödemeye gelince kargo ve gümrük bedeli gözüküyor satış fiyatlarında gözükmüyor ancak öderken ödüyorsunuz.

Gönderimi olmayan ürünlerde göremiyorsunuz. Zaten Amazon tarafından kargo bedeli belirlenmemiş oluyor.
Bazen gönderimi yok dense de sipariş yada ödemeye gelince ödeme gibi durum olabiliyor özellikle Amazon Almanya sitesinde oluyordu diğer ürünler için aynı sorunu yaşamaması için durumu belirttim.

Bazen gönderimi yok dense de sipariş yada ödemeye gelince ödeme gibi durum olabiliyor özellikle Amazon Almanya sitesinde oluyordu diğer ürünler için aynı sorunu yaşamaması için durumu belirttim.
Doğru diyorsunuz, unutmuşum. Hatta Amazon.de'de çoğu üründe gönderim yok demesine rağmen oluyordu. Amazon.com'da hiç rast gelmedim ama.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Konuyu açtığım sırada mobil olduğum için gönderim kısmını atlamışım. Almanyadan baktım shiftersız olanda gönderim mevcut diyordu, fakat gümrük işlemleri kafamı karıştırdı.
Arkadaşlar Almanya üzerinde biraz baktım ve şu ürünü buldum. Bir göz atabilir misiniz? Logitech G29 Racing Lenkrad + Logitech Driving Force: Amazon.de: Computer & Zubehör

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı