Amazondan GTX 1050 Almak

mehmeterdem

Kilopat
Daha fazla  
Amazondan GTX 1050 almaya kalkarsam gümrüğe takılma ihtimali nedir? Gümrüğe takılırsa fazladan para ile mi gönderilir yoksa gelmez mi ? Lütfen bilen arkadaşlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yıl en az 1 kere alışveriş yapıyorum, çok özverili bir site hiç sorun yaşamadım. Tavsiye ederim. Kargo konusunda da iyiler ürünlerim hiç deforme olmadan geldi.

Amazon.de'den alırsan gümrük işlemlerini fiyata dahil ediyorlar. Ama oyun bilgisayarı gibi hem kırılma ihtimali olan hem de pahalı ürünler başını ağrıtabilir.

Merhaba ben Avusturya'da yasiyorum.

Amazondan sürekli ürün siparisi yapiyorum ve cok memnunum.
Sistem kurdugumda her parcasini Amazon dan siparis ediyorum.
Kargo ile ilgili bilgi veremeyeceğim. Fakat Tavsiye edebilirim.

Tek sorun HDD siparis edince cikti.4 Tane yeni HDD geldi ve Dördüncüde saglam cikti.
Kargoda HDD'ler cok zarar görebiliyor.

Yardim ve destek konusunda cok hizlilar.

Konuya gelecek olursak Amazon'dan yapılan alışverişlerde gümrükte kalmaz. (Bomba sipariş etmeyin tabii ki)

Ben MSI GTX 1060 3 GB sipariş ettim. Sorunsuz geldi.
Ama sen aldın diyelim. Sıkıntı çıktı, kargo parasını ödüyorsun iade için.
(GTX 1060 300 dolar diyelim) 300 üstüne kargo ne kadar verdiysen onları bile ödüyorlar. Güzel yani.

HDD dışı OEM ürünler alınabilir. Birçok arkadaşım var ekran kartı alan ve hiçbirinde sorun görmedik. Sadece biraz uzun sürüyor.

Amazon.com neredeyse en güvenilir alışveriş sitelerinden biridir senden her türlü masrafı alıyorlar ve uğraştırmıyolar başın ağrımadan alışverişini yapıyorsun.
Kesinlikle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı