Amazon'dan Logitech G27 Almak

Ali Türk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Amazondan Logitech G27 Alicagim. 570 TL cok ucuz. Kargo ucretsiz. Bazi arkadaslara sordum gumrukte takilir mi takilmaz dedim. Size sorayim dedim lütfen bi yanit verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon 75Euro'nun üzerinde verilen siparişlerde her ihtimale karşı gümrük vergisi ücretinide alacağı için sorun çıkmayacaktır. Gümrüğe takılırsa o aldığı paradan ücreti ödüyor ve geçiriyor, eğer takılmazsa 1 hafta içinde gümrük ücretini geri iade ediyor.

Kusura bakmayin yazimlara dikkat edemiyorum i-percel ne ? alişveris yapicagim simdi taksit varmi kac gunde gelir gümrükte sikinti olurmu kargo bedeva diyor 570tl ye getirtebilirmiyim ?

Kargo bedava ibaresi sadece US için geçerli. Gümrükte sıkıntı olmayacağını biraz önce söyledik. Taksit yok ve I-Parcel'de standart kargo seçersen sana ürünü ulaştıracak olan uluslarası taşıma firması. Son olarakta 7 ila 15 gün içinde gelir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı