Amazon'dan MSI GE75 Raider 10SFS-042XTR alınır mı?

Düzgün Ateş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. RTX serisinden bir laptop almayı düşünüyordum şık ve yazılım desteğinin iyi olduğu bir markadan almak istiyordum araştırdım ve MSI en iyi olarak gözüküyordu. Yaklaşık 1 yıldır GE75 ve GS75 serilerinin fiyatlarının düşmesini bekliyorum. Ülkemizin durumundan dolayı fiyatlar çok nadir düşüyordu ve düştüğünde genellikle ben görmüyordum sıkılmıştım artık bakmaktan. Karantina neticesiyle evde çok fazla sıkılmaya başladım ve canıma tak etti yapacak bir şey yok alacağım dedim. Tekrardan fiyatlara araştırmaya karar verdim ve Amazon'dan 17.5k ya buldum fakat sorun şu Amazon'dan daha önce alışveriş yapmadım ve Amazon TR'ye ilk geldiğinde sorunlar olduğunu hatırlıyorum fakat sonrasını bilmiyorum. Bu kadar büyük değeri olan bir ürünü de riske atıp sipariş ver miyim dedim size sormaya karar verdim. MSI Ge75 Raıder 10Sfs-042Xtr 17.3 inç Dizüstü Bilgisayar, Intel Core i7, 16 Gb Ram, Freedos: Amazon.com.tr ürün bu bir bakabilir misiniz? Pek çözemedim Amazon'u. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı