MSI B150M Grenade Amazon'dan alınır mı?

Vergi alınıyor, vergi verseniz de anakartlar 'üstünde yanıcı madde olduğu için' gümrükten geçmiyor.

İşlemci, RAM, HDD ve SSD'ler sorunsuz geliyor. Kasa ve monitörler de geliyor fakat kargo ücreti çok fazla oluyor ve yine Türkiye fiyatına denk geliyor. Benim size tavsiyem anakart ve işlemciyi Türkiye'den alın, RAM, HDD ve SSD üçlüsünü Amazon'da indirim kovalayarak alın.

İşlemci, RAM, HDD ve SSD'ler sorunsuz geliyor. Kasa ve monitörler de geliyor fakat kargo ücreti çok fazla oluyor ve yine Türkiye fiyatına denk geliyor. Benim size tavsiyem anakart ve işlemciyi Türkiye'den alın, RAM, HDD ve SSD üçlüsünü Amazon'da indirim kovalayarak alın.
Bu konuyla ilgili bir kaç şey okudum. Ücretsiz kargo ve Amazon'dan alırken vergi dahilinde ödeme yapmak mümkünmüş. Bence işlemci, ram, hdd ve ssd dörtlüsünü Amazon'dan alıp kasa, monitör ve anakartı Türkiye'den almak uçurum seviyede bir fiyat farkıyla sahip olmak daha mantıklı geldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı