Amazon'dan MSI laptop alınır mı?

XKemankes

Hectopat
Daha fazla  
Fiyatlarda Türkiye'ye göre bariz farklar oluyor.

En basitinden karşıma çıkan ilk MSI modellerini karşılaştırdım.

Cimri 20.800 TL.
Amazon 2.500 dolar yani 18, 400 TL.

Arada 2.400 TL fark var.

Sizin görüşünüz nedir?
Ben notebook alırken Amazon'dan almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsin ama garantisi olmaz diye düşünüyorum eğer alıcaksan 2.000 TL daha ver garantili olanı al.

O da en az 20.000TL olur. Daha gümrük vergisi var onun. Sepete ekleyip son fiyatına baktınız mı? Orada detaylı olarak yazar.
Satın alma yerinde ''Price+Shipping'' yazıyor zaten. Daha ilerisine gittim fiyat yine aynı bende.
Alabilirsin ama garantisi olmaz diye düşünüyorum eğer alıcaksan 2.000 TL daha ver garantili olanı al.
Bilemedim. Ben sırf bu modelden bahsetmiyorum bunu rastgele seçtim. Belki başka modellerde daha fazla fiyat farkı olabilir.

Mesela şu arkadaşın konusunda 4.200 tl fark varmış.
MSI GL62M 7REX-1896US

Benim bildiğim Amazon'dan garanti bozulmuyordu. Bu konuda başka bilgisi olan var mı?

Bildiğim kadarıyla MSI uluslararası garanti sunuyor. Bilgisi olan arkadaşlar doğrulasın lütfen.

Amazon Türkiye sayfasına bakabilirsiniz.
Ayrıca Türkiyeden alırsanız Türkçe Q klavye olacaktır.
Türkiye sayfasında aynı modeli bulamadım. Bundan daha düşük modeli var onun da fiyatı 20.000 TL.

Benim bildiğim yabancı Amazon'da fiyatlar daha ucuza gelebiliyor.

Ayrıyeten Türkçe Q klavye benim için hiç önemli değil. Yani benim için farketmez.

Fiyatlarda Türkiye'ye göre bariz farklar oluyor.

En basitinden karşıma çıkan ilk MSI modellerini karşılaştırdım.

Cimri 20.800 TL.
Amazon 2.500 dolar yani 18, 400 TL.

Arada 2.400 TL fark var.

Sizin görüşünüz nedir?
Ben notebook alırken Amazon'dan almayı düşünüyorum.
Hocam merhaba. Ben de Amazon'dan MSI almayı düşünüyorum. Aldınız mı siz?

Bu konuda rehber çok az. Alanlar da aşama aşama bir güven verse sorularımıza cevap olur. Burada bence dikkat etmeniz gereken süresi. Yani Amazon güvencesi var evet. Ama taşıma sırasında kusurlu bir ürün gelirse iadesi, ürün gönderimi gibi çok zaman isteyen süreçler yaşayabilirsiniz. Ben bundan dolayı vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı