Amazon'dan MSI RTX 2080 Gaming X TRIO Almak

Eyvallah hocam çok sağolasın MSI da olsaydı çok daha iyi olurdu gerçi ama...

MSI sevdanı yenersen, GIGABYTE GeForce RTX 2080 Gaming OC 8GB modelini almanı öneririm. Vergi + Kargo ücreti ile birlikte 956 Dolara denk geliyor yani 5058 TL.
Gigabyte'da çok düşündüm de hocam MSI Trio daha çok performanslı olduğu söylendi hepsi arasından o yüzden özellikle onu düşündüm... Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Gigabyte'da çok düşündüm de hocam MSI Trio daha çok performanslı olduğu söylendi hepsi arasından o yüzden özellikle onu düşündüm... Sen ne düşünüyorsun bu konuda?
GIGABYTE'ın MSI'dan aşağı kalır bir yanı yok. İki üründe gayet iyidir. FPS farkı zaten 4-5 olur. Ben olsam ucuz olanı tercih ederdim. :)

İki kartın da grafik işlemcisi (GPU) aynı zaten. İki kartın da OC performansı ve soğutma kapasitesi de belli, aradaki fiyat farkına değmez.

GIGABYTE'ın MSI'dan aşağı kalır bir yanı yok. İki üründe gayet iyidir. FPS farkı zaten 4-5 olur. Ben olsam ucuz olanı tercih ederdim. :)
Nihayetinde hepsinin çekirdeği RTX 2080 grafik yongası :) Pek kayda değer bir performans farkı olacağını sanmam soğutucudan dolayı ayrıca Gigabyte da iyi markadır.

Pek kayda değer bir performans farkı olacağını sanmam.
Oynasa oynasa 2-3 FPS oynuyor o kadar. Soğutma önemli oluyor biraz. Mesela ASUS'un Dual modeli kötü galiba bu konuda. Yetmiyor resmen:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı