Amazon'dan Parça Satın Almak

CeRKeZ

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Arkadaşlar iyi geceler. Ben yeni bir sitem toplayacağım bu sistemin 3 parçasını amazon'dan satın almak istiyordum da bu parçaların bana gelişi toplam kaç TL yapar acaba? Bir de sarıya boyadığım yerdeki kart ne işe yarıyor acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    75,3 KB · Görüntüleme: 318
Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu söylemek isterim. Amazon Türkiye'ye anakart satmıyor. Bu yüzden anakart alamazsınız. Sanırım bios pillerinden dolayı. işlemciyi oradan almanız size ucuza getirmeyecek çünkü işlemci fiyatları kargo ve gümrük parası ile Türkiye deki fiyatlara denk geliyor. Amazon dan sadece ekran kartı, Ram ve Ssd belki işlemci soğutucu ucuza geliyor. Sarıya boyadığınız yer de 50 dolar indirim kartı. Sanırım ilk alışverişiniz. Onu seçerseniz sepet tutarından 50 dolar düşeceklerdir. Gümrük ve diger ücretleri görebilmek için proceed to checkout diyip biraz daha ileriki sayfalara gitmeniz gerekiyor. Adres bilgilerinden sonraki sayfa olması lazım.

Şunu söylemek isterim. Amazon Türkiye'ye anakart satmıyor. Bu yüzden anakart alamazsınız. Sanırım bios pillerinden dolayı. işlemciyi oradan almanız size ucuza getirmeyecek çünkü işlemci fiyatları kargo ve gümrük parası ile Türkiye deki fiyatlara denk geliyor. Amazon dan sadece ekran kartı, Ram ve Ssd belki işlemci soğutucu ucuza geliyor. Sarıya boyadığınız yer de 50 dolar indirim kartı. Sanırım ilk alışverişiniz. Onu seçerseniz sepet tutarından 50 dolar düşeceklerdir. Gümrük ve diger ücretleri görebilmek için proceed to checkout diyip biraz daha ileriki sayfalara gitmeniz gerekiyor. Adres bilgilerinden sonraki sayfa olması lazım.

Ilk alışverişte 50$ düşüyorlar mı? Eğer öyleyse 80 $'lık ürünü 30 $'a mı alacağım?

Teşekkürler bilgi için. Vazgeçtim amazon işinden zaten muhtemelen GTX 1060 çıkınca oradan sadece onur alırım.

Peki o kartın yıllık ücreti? Kimlere verildiği hakkında fikriniz var mı?
O kartı satın almıyorsunuz.Size ilk alışverişiniz olduğu için amazon indirim veriyor. O kartı satın alma gibi bir durum yok. (Benim satın aldığım zamanda kart satın alınmıyordu. Eğer değişmedi ise yukarda yazdıklarım geçerlidir.)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı