Amazon'dan PS4 Oyunu Almak

Foruma epeydir girmiyorum. Tatsız bir olay yaşadığım için. Her neyse Bloodborne siparişini vereli 2-3 hafta kadar oluyor. Elime de çoktan geçti. Oyun iyi güzel. Şuan Shadow Of Yharnam'dayım. Açıkçası Dark Souls II kadar tatmin etmedi beni oyun. He güzel değil demek değil bu. Sadece Dark Souls II'yi daha çok sevmiştim.

Amazon gibi oyun satan uygun fiyatlarda 2. bölge pal ve türkiyeye kargo gönderen bir site varmı. Şimdi gitsem amazondan farcry 4 komplete edition alsam season pass yapamıcam ne anlamı kaldı ?

Size tavsiyem Far Cry4'ü Dlc olmadan almanız ben her oyuna kolay Dlc alan adam değilim fakat far cry dlc almasaydım dedim. Oyun sabah baktığımda 19 dolardı uygun fiyat ücretsiz kargoya alın derim.

Selam kardesim bende pc vs ps4 adlı konu acmistim bir yorumunda 400 tl ye oyun aldigini gormustum nerden aldigini merak ettim cunku turkiyeden pahaliya geliyor bende ps4 almak istiyorum nerden uygun fiyata aldigin konusunda yardim edersen sevinirim.Ayrıca actigim konuya yorumlarda bulundugun icin tesekkur ederim.

Foruma epeydir girmiyorum. Tatsız bir olay yaşadığım için. Her neyse Bloodborne siparişini vereli 2-3 hafta kadar oluyor. Elime de çoktan geçti. Oyun iyi güzel. Şuan Shadow Of Yharnam'dayım. Açıkçası Dark Souls II kadar tatmin etmedi beni oyun. He güzel değil demek değil bu. Sadece Dark Souls II'yi daha çok sevmiştim.
Merhabalar, bende amazondan oyun almak istiyorum. Birkaç sorum olacak.
Oyun elinize ne kadar sürede ulaştı?
Gümrük sorunu oldu mu?
Dendiği gibi DLC indirmeden sıkıntı var mı? Veya Online oynarken sıkıntı oluyor mu?
Teşekkürler.

Merhabalar, bende amazondan oyun almak istiyorum. Birkaç sorum olacak.
Oyun elinize ne kadar sürede ulaştı?
Gümrük sorunu oldu mu?
Dendiği gibi DLC indirmeden sıkıntı var mı? Veya Online oynarken sıkıntı oluyor mu?
Teşekkürler.
Ben oyunu KeGames'ten 130'a almıştım. Amazon'dan almaya gerek yoktu açıkçası. Zaten farkındaysan konuyu açalı 1 seneden fazla ben cevap vereli 1 aydan fazla süre geçmiş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı