Amazon'dan RAM almak sorun olur mu?

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Az once Amazon'dan 8x2 3200MHz DDR4 RAM'lar aldım sızce Amazon guvenlı mıdır? Dunyaca unlu oldugunu ve reklamlarda da goruyorum ancak bu RAM'lar evıme geldıgınde bozuk cıkacak dıe korkuyorum. Iade ıcın de ürün elıme ulastıgında 30 ıade ıcın gunum varmıs ya ıade almazsa yorumlarda bazı satın alan kısıler soyle dıyor; ramlarımden 1 tanesı bozuk cıktı ve ıade kabul etmedı. Seklınde dıyor korkuyorum herhangı bır sıkıntı yasıyacağım diye,

Ürün;https://www.amazon.com.tr/TEAMGROUP-T-Force-3200MHz-PC4-25600-Masaüstü/dp/B07T62Y4YN?th=1

Satıcısı amazonsa sorun olmaz. Amazon dışındaki satıcılara güvenemiyorum.
Sizin bu attığınız amazon almanyadan. Bunların 1 ay koşulsuz iadesi var. Ama garanti işi biraz değişik sanırım. Bir sorun olursa buradan amazon aracılığı ile almanyaya gönderilmesi gerekebilir. Amazon muşteri hizmetlerine bağlanıp teyit alın.

Satıcısı amazonsa sorun olmaz. Amazon dışındaki satıcılara güvenemiyorum.
satıcı amazon germany yazıor ılk defa alısverıs yapıyorum

Amazon Germany' den işlemci aldım zamanında. Sorun olmaz. Hayırlı uğurlu olsun. :)
hocam allah korusun bı sıkıntı yasadım pc de sıstemde gozukmedı yada ekran gelmedı nasıl ıade verıcem?

Satıcı Amazon Germany yazıyorr ılk defa alısverıs yapıyorum.

1 ay boyunca sorun olursa direkt ürünü iade alıp paranızı geri ödüyorlar. Onun dışında garanti için sanırım ürünün yurt dışına gitmesi gerekiyor. O kısmı tam bilmiyorum aldığım ürünlerde henüz garantilik bir durum olmadı. Müşteri hizmetleri canlı yardımdan garanti konusunu sorun. Sonradan sorun olmasın. Ama amazon sattığı ürünlerin arkasında durur yani.

1 ay boyunca sorun olursa direkt ürünü iade alıp paranızı geri ödüyorlar. Onun dışında garanti için sanırım ürünün yurt dışına gitmesi gerekiyor. O kısmı tam bilmiyorum aldığım ürünlerde henüz garantilik bir durum olmadı. Müşteri hizmetleri canlı yardımdan garanti konusunu sorun. Sonradan sorun olmasın. Ama amazon sattığı ürünlerin arkasında durur yani.
musterı hızmetlerınenasıl baglanabılırım amazon sıtesınden aldım urunu?

Geri
Yukarı