Amazon'dan RTX 2060 Almak

Metehan Karaca

Decapat
Dostlar ben Amazon'un sitesinden 400$ fiyata Asus ROG Strix RTX 2060 OC ekran kartı buldum. Şimdi hiçbir şey bilmeden cahilliğime verin. Kabaca hesapla bugunki kur ile 6x400=2400 TL yapıyor. Sorum şimdi su ben bu kartı aldıgım zaman vergi eklenecek mi? Eklenirse ne kadara gelir? Kart gümrük sıkıntı olur mu? Yoksa direk aldığım fiyata elime ulaşacak mı? Bu konulara dair hicbir sey bilmiyorum. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

Şuan indirimle gayet uygun fiyat. Strix ile çok fazla performans(soğutma) farkı olacağını düşünmüyorum.

Yorma kendini TR garantili al vergi avrupadan %18 alıyolar. Tam bilmemekle beraber 100 200 300 TL için bence gerek yok.

Vergi eklenicek Üstüne gümrükte bekletilme sorunu yaşıya bilirsin üzerine amazonun vergisi eklenicek burdan alırsan daha mantıklı en azından garantin olur bir rpob lem olduğunda değişime gidersin .

Şuan indirimle gayet uygun fiyat. Strix ile çok fazla performans(soğutma) farkı olacağını düşünmüyorum.

Yorma kendini TR garantili al vergi avrupadan %18 alıyolar. Tam bilmemekle beraber 100 200 300 TL için bence gerek yok.
cok tesekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı