Amazon'dan RTX 3060 alma

tolgahng

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topluyorum RTX 3060 almayı planlıyordum ama 8-9 K'yı bulur, Amazon'a yönelin dediler. Amazon da çok kullanan birisi değilim. Amazon.tr'ye mi bakmam gerekli, Ukrayna mı bakayım yoksa farklı bir ülkeye mi? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Arkadaşlar sistem topluyorum RTX 3060 almayı planlıyordum ama 8-9 K'yı bulur, Amazon'a yönelin dediler. Amazon da çok kullanan birisi değilim. Amazon.tr'ye mi bakmam gerekli, Ukrayna mı bakayım yoksa farklı bir ülkeye mi? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Amazon tr sitesinde ürünler pahalı diğer ülkelere bakın.

Benim düşüncem bu kartlar miningçilerin elinde patlayacak. Yabancı kaynaklarda 2. El satış sitelerine düşmüş bile. Açıklamasına da sadece test edildi yazılmış. Tabii ki etheryumda test etmiştir eden adam. İşine yaramayınca da satışa sunmuştur. Size önerim eğer burdada 2. Ele düşerse fiyatlara abanmayın düşürdükçe düşürün biz oyunculardan başka kimsenin işine yaramaz çünkü. Herkes fıtsatı değerlendiriyorsa bizde değerlendirelim. 😂

Eve.

Benim düşüncem bu kartlar miningçilerin elinde patlayacak. Yabancı kaynaklarda 2. el satış sitelerine düşmüş bile. Açıklamasına da sadece test edildi yazılmış. Tabii ki etheryumda test etmiştir eden adam. İşine yaramayınca da satışa sunmuştur. Size önerim eğer buradada 2. ele düşerse fiyatlara abanmayın düşürdükçe düşürün biz oyunculardan başka kimsenin işine yaramaz çünkü. Herkes fıtsatı değerlendiriyorsa bizde değerlendirelim. 😂

E NVIDIA açıklama yapmamış mıydı madencilik yapılacağı zaman performansı düşeceğinden.

Geri
Yukarı