Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Selam dostlar. Durumlar nedir stoklar geliyor mu halen? Şehir dışından yeni geldim uzağım piyasaya bir süredir.
Arkadaş burada Discord grubu paylaştı Amerika için oraya arada stok geliyor ve Almanya'dan daha ucuza da geliyor ama garanti koşulları farklı olabilir. Mesela EVGA FTW3 3070 sanırsam 6000 civarı alınabiliyor ama stoklar aşırı hızlı tükeniyor. Bir kere satın almayı başardım ama iptal edildi. Ama stok olmadığı için mi yoksa kartta limit olmadığı için mi bilmiyorum

Stok giriyor ama nadir. Ben bi kere fransada aorus master aldım hesap banlandı. Yeni hesap açtım Tr de yakaladım aorus master yine, hesap banlandı.

Hocam tüm gün sayfa yeniliyoruz bi de 2. hesap yeni hesaptı ilk alışverişinde büyük bi alışveriş yapınca bot falan sanıyolar galiba bilemiyorum. Fransa nın banlaması otomatik ama galiba onlar çok adam banlıyor.

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta günde ve 16 saat, 30 serisi için stokları denedim, her siteye baktım ve sonunda ön sipariş olarak 7bin liraya sıfır RTX 2080 Super almayı karar verdim. NVIDIA 1050 Ti üretimine başlayacakmış ve yeni ekran kartları stokları hiç yok olsa bile siz fiyatının 2 katını vermek zorundasınız, hatta Türkiye'de 3 katını ödemeniz lazım.
Amazondan ön sipariş olarak sıfır 20 serisi veya Newegg'den yenilenmiş 20 serisi bulabilirseniz uygun fiyatlı oluyor. Aşırı şanslı iseniz stoğa gelen 30 serisini deneyebilirsiniz ama almanız için gerçekten şanslı olmanız lazım. Ben amazon.co.uk'den ön sipariş yaptım ve umarım sorun ile karşılaşmam. Ayrıca Buradan 4300tl civarı ön sipariş vererek RTX 2060 ROG STRIX alabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim, yanlışım varsa düzeltin iyi günler.

Amerika'da bestbuy arada sağlam stok getiriyor. Amerika'da bir adresiniz tanıdığınız varsa yahut kargo forwarding şirketine uye iseniz en iyi şans irada gibi. MSRP'den satıyorlar.

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta günde ve 16 saat, 30 serisi için stokları denedim, her siteye baktım ve sonunda ön sipariş olarak 7bin liraya sıfır RTX 2080 Super almayı karar verdim. NVIDIA 1050 Ti üretimine başlayacakmış ve yeni ekran kartları stokları hiç yok olsa bile siz fiyatının 2 katını vermek zorundasınız, hatta Türkiye'de 3 katını ödemeniz lazım.
Amazondan ön sipariş olarak sıfır 20 serisi veya Newegg'den yenilenmiş 20 serisi bulabilirseniz uygun fiyatlı oluyor. Aşırı şanslı iseniz stoğa gelen 30 serisini deneyebilirsiniz ama almanız için gerçekten şanslı olmanız lazım. Ben amazon.co.uk'den ön sipariş yaptım ve umarım sorun ile karşılaşmam. Ayrıca Buradan 4300tl civarı ön sipariş vererek RTX 2060 ROG STRIX alabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim, yanlışım varsa düzeltin iyi günler.
2080 superin 3060 ti ile aynı performansa sahip olduğunu sadece teknolojik olarak daha eski bir jenerasyon oldugğunu ve şu and ki fiyatları düşünürsek pek mantıksız bi karar olmamış hayırlı olsun. Ben da amazonda çok vakit geçiriyorum nasıl alacağımı çözdüm ama tabi bende başka sorunlar çıktı. O sorunları çözebilirsem ben de bi 3000 seri kart alıcam ama stokların gittikçe azalması çok can sıkıyor.
Bu sefer şeytanın bacağını kırdım galiba, banlanan hesapları açtırdım sonra da 3070 aorus master yakaladım şu an hiç bir sıkıntı gözükmüyor. Ama tabi geçen hafta 6600 civarında almıştım Tr den bu sefer 7300 e geldi stok sıkıntısından fiyatları artmış biraz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı