Amazon'dan Sistem Toplamak

ztakk

Hectopat
Daha fazla  
Beyler, benim bir sorum olacak. Ben bu yaz PC toplayacağım fakat bir konuda kararsızım. Vatan'dan alındığında 4500TL olan bir PC, Amazon'dan alındığında 3400TL oluyor. Bazı yerlerde okumuştum, Amazon'da gümrükte kalma olayı oluyormuş falan diye. Sizce nereden almalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın eşya 100 dolardan fazla ise gümrüğe takılıyor. Belki bir fare veya kulaklık alabilirsin.
Vatandan alman iyi olur.

Bence böyle bir girişim yapmayın! diyelim parçaları gümrükten geçirdin o parçalardan biri bozulsa(bozuk çıksa) garantiye göndermek için o ürünün normal fiyatının yarısı kadar daha vermek zorunda kalacaksın buda sana zarar ettirecek böyle aksiyon istemiyorsan hiç uğraşma 150-200tl fazla ver iyisi olsun.

Bilgisayar parçalarını Vatan' dan alırsanız neredeyse aynı fiyata geliyor. O yüzden gerek yok. Hem de gümrük vs. uğraşmazsınız. Eğer aksersuar getirecekseniz daha akıl karı olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı