Amazon'dan Sistem Toplamak

0lq

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba öncelikle yakın zaman içerisinde bir sistem toplamayı düşünüyordum, internette Amazon sitesinden sistem toplamanın daha uygun olacağını ve toplam sistem üzerinde 400-500 gibi fiyat değişikliği olacağını gözlemledim. Alacağım sistem amazon üzerinden 2.335 TL'ye denk geliyor (Vergiler dahil mi bilmiyorum), Sinerji fiyatı ise 3.126 TL. Birde şöyle bir altarnatifim var iş yerinden yakın olduğumuz ve aramızın iyi olduğu bir ağabey var onunla konuştum sıkıntı olmaz dedi. Bu ağabeyin kardeşi Amerika'da yaşıyor ve bu kişi sürekli Amerika'ya gidip geliyor kardeşiyle konuşup sistemi aldırsam ve ağabeyiyle parasını gönderip sistemi uçak ile tekrar bir sıkıntı olmadan Türkiye'ye getirtebilir miyim ? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle, sistemimin birçok parçasını ben' de Amazon'dan aldım. Her parçasını getirmen mümkün değil ne yazık ki. PSU, Ram, HDD, Ekran kartı gibi parçaları getirmenizde sizin için yarar vardır.

Merhaba öncelikle, sistemimin birçok parçasını ben' de Amazon'dan aldım. Her parçasını getirmen mümkün değil ne yazık ki. PSU, Ram, HDD, Ekran kartı gibi parçaları getirmenizde sizin için yarar vardır.
Kasa ve PSU hariç gerikalan herşeyi SSD- Anakart- Ekran kartı- Ram- HDD- İşlemciyi Amerikdan uçak yolu ile getirebilirmiyim ?

Garanti konusu biraz karışık, şöyle ki ürünü Amazon' dan aldığında satıcı bizzat Evga, Msi, Asus gibi üretici firmalar önceden garanti veriyorlardı. Tabi ki bunu kötüye kullanan insanların sayısı artınca vermediklerini duydum. Ama ürünlerinin Türkiye distribütörü tarafını bizzat arayarak sormanız mümkün.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı