Amazon'dan SSD alınır mı?

Hocam SSD'yi almışken kaydını da yaptırın Seagate sitesine. Baktım ürün kaydı diye bir yer var. Ben yaptırdım. Bir sorun olursa iletişime geçmek için.
Ürün seri numarası ile kayıt ettiriyorsunuz. Bir de hesap açıyorsunuz Seagate sitesinde bitiyor iş.
Eki Görüntüle 854880
Garanti kısmını görebiliyorsunuz ayrıca. 18 Haziran 2025'e kadar garantisi var. Maşallah nazar değmesin. :) 2025'de yenisini alırız zaten.

Ayrıca SSD Firmware güncellemeleri için Seagate ile iletişime geçtim. Cevap gelince bildireceğim sizlere. Firmware gelmiyor onunla ilgili mail attım kendilerine. :)

Garantide sıkıntı var siteye mail at, fatura tarihini gönder 2026 Ocak ayına kadar olması gerekiyor (ya da 2025 şubat artık fatura tarihin+5 yıl yani ). Çünkü bu tarihler genelde ürünün ülkeye giriş tarihi oluyor sen firmaya ben bunu bu tarihte aldım dersen fatura tarihinden itibaren 5 yıl oluyor.

Garantide sıkıntı var siteye mail at, fatura tarihini gönder 2026 Ocak ayına kadar olması gerekiyor (ya da 2025 Şubat artık fatura tarihin+5 yıl yani ). Çünkü bu tarihler genelde ürünün ülkeye giriş tarihi oluyor sen firmaya ben bunu bu tarihte aldım dersen fatura tarihinden itibaren 5 yıl oluyor.
Hocam SSD'nin üretim tarihi Şubat 2020 ondan ötürü herhalde böyle. Lakin benim umurumda değil garanti pek. Zaten 2025'e kadar kim öle kim kala. :) Yine de atarım bir ara mail. :)

Hocam SSD'yi almışken kaydını da yaptırın Seagate sitesine. Baktım ürün kaydı diye bir yer var. Ben yaptırdım. Bir sorun olursa iletişime geçmek için.
Ürün seri numarası ile kayıt ettiriyorsunuz. Bir de hesap açıyorsunuz Seagate sitesinde bitiyor iş.
Eki Görüntüle 854880
Garanti kısmını görebiliyorsunuz ayrıca. 18 Haziran 2025'e kadar garantisi var. Maşallah nazar değmesin. :) 2025'de yenisini alırız zaten.

Ayrıca SSD Firmware güncellemeleri için Seagate ile iletişime geçtim. Cevap gelince bildireceğim sizlere. Firmware gelmiyor onunla ilgili mail attım kendilerine. :)

Çok teşekkürler. Kaydettirdim bende. 2025 yılına kadar garanti var, 1 yıl eksik fazla sorun değil. Ama 2020 Haziran ayı çıkışlı olması güzel bir şey, yeni olduğunu gösteriyor. :)

Çok teşekkürler. Kaydettirdim ben de. 2025 yılına kadar garanti var, 1 yıl eksik fazla sorun değil. Ama 2020 Haziran ayı çıkışlı olması güzel bir şey, yeni olduğunu gösteriyor. :)
Yani pek sorun değil ama ben yine de mail atacağım 2026'ya uzatmaları için. :) Satın aldığımdan itibaren başlamalı garanti çünkü.

Geri
Yukarı