amazon'dan termal macun önerisi

ylmzfr

Centipat
Selamlar. MX4 ve WD marka termal macun denedim istediğim sonucu alamadım laptopa uygulayacağım, Amazon'dan satın alabileceğim termal macun tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasadaki en iyi soğutan ürünler CoolLaboratory markasının ürünleri genelde. İsteğine ve bütçene göre bir tanesini al geç. Laptop için Liquid MetalPad Notebook alabilirsin. Yazdığın termal macunlardan daha iyi soğutur.

@ylmzfr
Bahsettiğin konu bu ise şayet, ben bu ürünü kullanıyorum: Cooler Master Mastergel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Fiyatı

İletken bir termal macun kullanmanı tavsiye etmem, anakarta akarsa sorun yaratır. Grizzly ve türevleri için söylüyorum.

bir önceki konuda bellekler ile yaşadıgım sorun için bilginize ihtiyacım var.göz atarsanız sevinirim
Noctua NT-H1 veya GELID GC-Extreme

Bu ikisine bakabilirsin.

Edit: MX4 gayet iyidir aslında neden beğenmedin merak ettim.

daha önce sürekli masaüstü kullanmıştım bu 2. laptopum turbo fan öelliği yok biraz ffazla ısınıyor gibi çareyi kaliteli termal macunda aradım ama kullandıklarımda hep iyi yorumlar almış başka çözümler bulmam gerekiyor sanırım

MX4 bile işinize yaramadıysa başka bir sorununuz var. Termal macunla çözülmeyecek bir sorun.

Cihazınız nedir? BIOS güncelleyip oradaki fan ayarlarını kontrol etmeni öneriyorum. Yük altında derken stres testinde mi yoksa oyunda mı? Stres testinde bir laptop ile 80 derece olması gayet iyi olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı