Amazon'dan Trust Mobile nika compact Bluetooth kulaklık alınır mı?

yusufcan1636

Hectopat
Yer
BURSA
Trust Mobile nika compact Bluetooth kulak içi kulaklık alınır mı? Amazon'da 138 TL.
Yazı neden kalın oluyor anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bugün Meizu buds aldım Hepsiburada üzerinden. 160 küsur lira için gayet kaliteli bir kulaklık gibi görünüyor, ses kalitesini ve bağlantı performansını beğendim, aklınızda bulunsun.
Kullandınız mı?

Kullanmadım ama bir süredir radarımdaydı. Elimde silikonlu bir kulaklık olduğundan almadım.

Ben de bugün Meizu buds aldım Hepsiburada üzerinden. 160 küsur lira için gayet kaliteli bir kulaklık gibi görünüyor, ses kalitesini ve bağlantı performansını beğendim, aklınızda bulunsun.

Kullanmadım ama bir süredir radarımdaydı. Elimde silikonlu bir kulaklık olduğundan almadım.

Peki bunlardan hangisini önerirsiniz.
En alttaki 331 TL.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-26-00-26-46-375_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2021-12-26-00-26-46-375_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 47
Peki bunlardan hangisini önerirsiniz.
En alttaki 331 TL.

Şimdi öncelikle silikonlu olup olmamasına karar vermen gerek. Silikonlu kulaklık cok daha iyi ses kalitesi sunar, çevreyle bağını kopartır, bu senin için artı özellik değilse silikonsuz alman gerekir.
Şu an her iki türlüsüne de sahibim, silikonsuz kullanımı çok daha rahat, istediğim yerde takıp kullanıyorum ama müzik için kesinlikle diğerini tercih ederim. Ayrıca bu tip kulaklıklarda şu AirPods gibi kuyruklu modeller hoşuma gitmiyor, ben bir seçim yapacak olsam 92 veya 97 arasında kalırdım.
İncelemelerde gördüğüm kadarıyla ikisi de ses kalitesi açısından gayet iyi, mikrofon senin için önemli mi bilmiyorum ama bu fiyat bandında düzgün ses alan kulaklık yok gibi bir şey, telefon görüşmesi için hala en iyi seçenek AirPods modelleri sanırım.

Geri
Yukarı