Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Son zamanlarda TUF 3070 modeli ne kadardan giriyor stoklara? Hiç denk gelemedim de...

Düzenleme: Yorumu yazdıktan birkaç dakika sonra 6552 TL + kargo olarak girdi, yetişemedim...
TUF 5800den 6500 TL’ye çıktığından beri çok fazla stoğa giriyor hocam. Kesinlikle yakalarsınız bugünlerde.
Çok zor.. Bugün bitiyor vizeler, varım yokum artık şu anda mevcut değil yazısının bu satıcılardan alınabilire dönüşmesini izlemek olacak.
@Geoffroy @GmAssassiN Hocam ürünü satın aldığınızda hızlı teslimat mı yoksa normal teslimatı mı seçtiniz? 50 TL fazla verip acaba hızlı teslimat desem daha mı çabuk gelir?
Hocam standart teslimat da hızlı geliyor. 2 arkadaşa 1 haftada bana 2 haftada geldi. Ekstra gözden çıkaracağınız bi 50 TL ise hızlıyı seçin tabi. Ben şahsen kargoya para vermeyi hiç sevmem. Bir nevi paramı zamanımın önünde tutan bir insanım :)

TUF 5800den 6500 TL’ye çıktığından beri çok fazla stoğa giriyor hocam. Kesinlikle yakalarsınız bugünlerde.

Hocam standart teslimat da hızlı geliyor. 2 arkadaşa 1 haftada bana 2 haftada geldi. Ekstra gözden çıkaracağınız bi 50 TL ise hızlıyı seçin tabi. Ben şahsen kargoya para vermeyi hiç sevmem. Bir nevi paramı zamanımın önünde tutan bir insanım :)
Elinizde mi şu an kart? Hangi tarihte sipariş vermiştiniz?

Ayın 16 sinda sipariş geçtim ve hala bir hareket yok. İyi gelmiş sizinkiler.

ASUS TUF OC. 8 Ocak gecesi sipariş vermiştim. Elimde kart ama montajını yapmadım henüz.
Anladım, bu arada bu amazon furyası turuncu forumda da varmış. Binlerce kişi stok koşturuyor böyle. Stoğa girdiğini görüyorum sipariş ete tıklıyorum ancak hep kargo aşamasına geçtikten sonra ulaşamıyorum. Ben de bu TUF neden çok satanlarda 1. sırada diye düşünüyorum..

Anladım, bu arada bu amazon furyası turuncu forumda da varmış. Binlerce kişi stok koşturuyor böyle. Stoğa girdiğini görüyorum sipariş ete tıklıyorum ancak hep kargo aşamasına geçtikten sonra ulaşamıyorum. Ben de bu TUF neden çok satanlarda 1. sırada diye düşünüyorum..
Bazen keşke discordda tanıdığım insanlarla paylaşsaydım bu olayı dedirtiyor bu ülke. İşiniz zor hocam allah kolaylık versin.

@Geoffroy Sizinkine göre biraz tuzlu oldu ama sonunda yakaladım. İnşallah bu tarihlerde teslim edilmez.
Screenshot_189.jpg

Geri
Yukarı