RTX 3080 Ti satın alma fırsatı yakalanır mı?

Kobra Dede

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni çok güzel bir sistem topladım B550-E'li 5600Xli bir sistem ve bunu bir 3080 ile taçlandıracaktım fakat piyasayı biliyorsunuz stoklar yok üstüne olan kartların fiyatları 25.000-30.000 bin ₺ akıl karı değil tam 1 ay önce çıkan RTX 3060 kartının stoklarını saniyeler içinde bitirmişler :D linkini bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse eğlenceyi bir kenara bıraktım şu anda eski bilgisayarımdan çıkardığım RX470 ile idare ediyorum böyle bir sistemde XD.
3080 Ti nisan ayı ortalarında çıktığında istediğim model ROG modeli 10.000 ₺ gibi bir parayı gözümden çıkardım fakat stoklar sizce saniyeler içinde biter mi?
Ya da nasıl 1 tanecik satın alma fırsatı yakalayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX470 ile idare ediyorum böyle bir sistemde XD.

Taş gibi kart daha ne istiyorsun. Hayır başına bir şey gelse 2000 TL'lik 1050 Ti ile 25.000 TL'lik RTX 3080 arasında seçim yapmak zorunda kalırsın. Nisan ayında 10.000 TL'ye 3080 Ti'ın fanlarını vermezler.

Adamlar çeşitli yazılım ve eklentilerle ürünler stoklara girdiği saniye otomatik satın alım yapıyorlar. Stoklara girdiğini dahi göremeyebilirsiniz o kadar hızlı satın alıyor kullandıkları zımbırtılar.

RTX3080Ti'ın bu fiyattan çıkacağını pek sanmıyorum ki ROG modelinin 10.000₺ gibi bir fiyatla çıkmasına imkansız gözüyle bakıyorum.
Bu arada RTX3080Ti Mayıs ortasına ertelendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı