Amazon'dan ucuza RTX 3000 serisi satın alma şansı

Güncelleme: 21 Ocakta verdiğim RTX 3070 Gigabyte Vision siparişi bugün kargoya verilmiş. O acele ile hızlı teslimat seçememiştim. 23 Şubatta ulaşacağı yazıyor.

Haftaya elinde dostum hayırlı olsun :)
Hiç inanmıyorum be hocam varış 23 Şubat diyor. Yine Amazon Germany'den aldığım SSD 17 Şubatta varacak yazıyor. 1 haftadır Avrupa'yı dolaşıyor SSD izliyorum. 😅
Hayırlı olsun. Benim takibim de şimdi başlıyor içimden geçen kartlar var ama bulduğumu alıcam.
Teşekkürler hocam fiyatı iyi olduğu sürece ihtiyacınız olanı alın hocam ilerde stok gelince değişebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin.
Fiyatı kaçtan aldınız?
kargoyla birlikte 6400'den almıştım.

ASUS GEFORCE DUAL-RTX3070-O8G : ASUS GEFORCE DUAL-RTX3070-O8G 8GB GDDR6 256bit OC 2xHDMI 3xDP RGB EKRAN KARTI: Amazon.com.tr (Fiyatını göremeden stoğu bitip duruyor bunun)
14 bin liraya stokta 1 adet var şu an. 6000-7000 fiyat bandinda su an imkansiz almak.

Turuncu foruma da bi yandan bakıyorum. Onlar diğer amazonları (fr,es,de,uk hatta jp) takip ediyorlar. Az önce Gaming OC alabilirdim ispanyadan ama gönderemeyiz adresinize diyordu alım aşamalarında. O sitelerden satın almış olanlar var mıdır burda gönderemeyiz demelerine rağmen satın alan?

Geri
Yukarı