Amazon'dan ürün alınır mı?

Ben kaç kere aldım. Hatta bugün bir tane USB bellek aldım.
Hocam selam. Ben amazon.de sitesi üzerinden logitech g933 almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak. Gümrük vergisini siparişi vermeme rağmen Türkiye'ye gelince gümrükte sıkıntı çıkar mı? belge işleri gibi vs. ve en rahat ve en gümrüğe takılma ihtimali az olan kargo i-parcel mi? Ben direk kapıma gelsin istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selam. ben amazon.de sitesi üzerinden logitech g933 almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olucak. Gümrük vergisini siparişi vermeme rağmen türkiye'ye gelince gümrükte sıkıntı çıkar mı? belge işleri gibi vs. ve en rahat ve en gümrüğe takılma ihtimali az olan kargo i-parcel mi? ben direk kapıma gelsin istiyorum.
Hiçbir sıkıntı olmaz. Amerika şubesinden 2 tane kulaklık aldım. Sorunsuz geldiler. Almanya dan ise ekran kartı aldım. O da sorunsuz geldi. Hiçbiri gümrükte takılmadan kapıma kadar geldiler. En ufak sorunda Amazon.de ara yada mesaj at onlar hallederler. Zaten Türkçe desteği olduğundan çok iyi oluyor.

Hiçbir sıkıntı olmaz. Amerika şubesinden 2 tane kulaklık aldım. Sorunsuz geldiler. Almanya dan ise ekran kartı aldım. O da sorunsuz geldi. Hiçbiri gümrükte takılmadan kapıma kadar geldiler. En ufak sorunda Amazon.de ara yada mesaj at onlar hallederler. Zaten Türkçe desteği olduğundan çok iyi oluyor.

Benım bi arkadaşım sipariş verdi ve ürün gelmedi 300-400TL civarında bi ürün alsam sıkıntı çıkmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo firmasını biz seçemiyoruz. Benim ürünlerimi genellikle i-parcel getirdi. Benim siparişlerin hepsi geldi. Gelmese bile Amazon paranızı geri iade eder sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı