Amazon'dan Yaptığım Alışveriş Gümrüğe Takıldı

Svipul

Hectopat
Daha fazla  
Kargom dün İstanbul'a geçiş yapmıştı, bugün de sabah aradılar e mailimi istediler bir evrak işlemi için, e-mailimi vermeme rağmen bir haber gelmeyince aradım sordum gün içinde ulaşacaklarını söylediler, sonra takip numaram da şöyle iki yeni durum gördüm. Yarın tekrar aramayı düşünüyorum ama şu an telaştan yerimde duramıyorum, şu son 2 durumun ne olduğunu bilen var mı?

29/03/201714:49Paket şu anda bizde. Alıcı, UPS dışındaki bir aracı tarafından gümrükleme talep etti. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.
29/03/201714:49Paket şu anda bizde. Alıcı, UPS dışındaki bir aracı tarafından gümrükleme talep etti.
Istanbul, Turkey29/03/201712:00Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir rahatlama indi teşekkür ederim cevabınız için. Bir gelişme olmazsa yarın yine de ararım nolur nolmaz. Eksik olmayın
merhaba arkadaşın dediği gibi endişelenme bu arada yurt dışından güvenli alışverişi wish den de yapabilirsin emin ol birçok türk alışveriş sitesinden iyi enazından içinde salatalık çıkmıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı