Amazontr'den HP Omen 15 alınır mı?

Eaglecoop

Femtopat
Daha fazla  
HP Omen 15 almayı düşünüyorum ancak Amazontr'den önce bu fiyatta bir ürün almadım. Bu nedenle emin olamadım. Ayrıca elime hızlı ulaşması gerekiyor.
Güvenilir mi, ve hızlı elime ulaşır mı?
12000 TL bütçem var tavsiyeniz olursa onu da söylerseniz sevinirim:)

Link burada: HP OMEN Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD, Intel Core i5-10300H, 16 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce RTX 2060 6 GB, IPS 144Hz, FreeDOS, 3A692EA, Siyah: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Omen 15 almayı düşünüyorum ancak Amazontr'den önce bu fiyatta bir ürün almadım. Bu nedenle emin olamadım. Ayrıca elime hızlı ulaşması gerekiyor.

Link burada: HP OMEN Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD, Intel Core i5-10300H, 16 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce RTX 2060 6 GB, IPS 144Hz, FreeDOS, 3A692EA, Siyah: Amazon.com.tr

Güzel laptop hocam yeni kasalardan. Amazon en iyi satıcılardan hatta en iyisi bile denebilir. Amazon Prime üyeliği ile kargonuz çok hızlı bir şekilde gelecektir.

Hocam bende yaklaşık 6 ay önce amazondan ilk defa alışveriş yaptım ve size emin olarak en iyilerinden biri diyebilirim. Gerçekten çok iyi çalışıyor. Prime var ise 1 günde elinize ulaşıyor ve diyelim ki aldıktan 1 sene sonra bir sıkıntı çıkmış dahi olsa amazon garantisi olduğu için iade edilebiliyor. Yani ben çok beğeniyorum. Benim gözümde en kalitelisi.

Tüm alışverişlerimi Amazon TR üzerinden yapıyorum (gıda dahil), bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Genelde satıcı Amazon ise ertesi gün elimde oluyor ama teslimat süreleri il'den il'e göre değişiyor.

Tüm alışverişlerimi Amazon TR üzerinden yapıyorum (gıda dahil), bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Genelde satıcı Amazon ise ertesi gün elimde oluyor ama teslimat süreleri Il'den Il'e göre değişiyor.

Hocam bende yaklaşık 6 ay önce Amazon'dan ilk defa alışveriş yaptım ve size emin olarak en iyilerinden biri diyebilirim. Gerçekten çok iyi çalışıyor. Prime var ise 1 günde elinize ulaşıyor ve diyelim ki aldıktan 1 sene sonra bir sıkıntı çıkmış dahi olsa Amazon garantisi olduğu için iade edilebiliyor. Yani ben çok beğeniyorum. Benim gözümde en kalitelisi.

Güzel laptop hocam yeni kasalardan. Amazon en iyi satıcılardan hatta en iyisi bile denebilir. Amazon Prime üyeliği ile kargonuz çok hızlı bir şekilde gelecektir.

Hepinize çok teşekkürler tavsiyenize uyucağım sağ olun.
:)

Geri
Yukarı