Amazon'un eski kalitesi kalmadı

Konuyu okuduğunuza emin misiniz? Nerede değişim hizmeti? Nerede düzgün bir iade hizmeti? Nerede müşteri odaklı politika? Nerede hızlı teslimat? Bugün teslimat olarak alınan ürün yarın geliyor bir kere Hepsiburada vb. daha hızlı zaten.

Son zamanlarda sıkıntı yaşanmaya başladı.

Amazon'luk durum yok klasik Türk müşteri hizmetleri, daha geçen yurt dışı mouse aldım iade ettim mouse bende kaldı parayı verdiler falan. Bunda dikkatimi çeken şey bağlanan erkek iade olmayacağını söyledi bağlanan diğer kadın ise direkt olayı çözdü.

Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Az önce hızlı diyordun şu an değişiyor diyorsun
Hızlı olan Amazon. Kargo veya kurye firmaları değil. Siz Amazon'u hedef almışsınız. Amazon X firmasıyla kargoyu yollattırıyorsa ve Türkiyede adam gibi işini yapan teslimat şirketi yoksa bunu Amazon'a yükleyemezsiniz.

Amazon hızlı kargoya veriyor falan diye mi hızlı diyorsunuz yani? Doğru mu anladım? Peki hocam kesinlikle sen haklısın, Amazon en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…