Amazon'un eski kalitesi kalmadı

Valla çok ilginç bir milletiz. Herkes aynı şeyi yapıyor sürekli sonra da şikayet ediyor. Arkadaşım, gelen ürün iade diye laf ediyorsunuz ama aynısını siz de yapıyorsunuz. Alıyorsunuz, beğenmiyorsunuz, iade ediyorsunuz. Bu sizin iade ettiğiniz ürün başkasına gitmiyor mu? Gidiyor. Ee o zaman size iade gelen ürüne niye bu kadar laf ediyorsunuz? Şirket sürekli sizle mi uğraşacak?
Sence şu an yaşadığım durum beğenmememe ile mi alakalı? :D Ayrıca ürünün jelatini daha henüz açılmamıştı.

O flash bellekte yaşadığım problemde de jelatin açılmamıştı, şu anki TPLink'te de.

Sence şu an yaşadığım durum beğenmememe ile mi alakalı? :D Ayrıca ürünün jelatini daha henüz açılmamıştı.

O flash bellekte yaşadığım problemde de jelatin açılmamıştı, şu anki TPLink'te de.
Aldığın şeyleri sürekli iade etmek istersen kabul etmezler tabii. Sen farkında olmasanda onlar senin profiline alışverişlerinle ilgili bir puan veriyorlar ve buna göre senin şikayetlerinle ilgili işlem yapıyorlar.

Aldığın şeyleri sürekli iade etmek istersen kabul etmezler tabii. Sen farkında olmasanda onlar senin profiline alışverişlerinle ilgili bir puan veriyorlar ve buna göre senin şikayetlerinle ilgili işlem yapıyorlar.
Toplamda 30 siparişim falan oldu Amazon üzerinden ve sadece 4,5 iade yaptım :D

Toplamda 30 siparişim falan oldu Amazon üzerinden ve sadece 4,5 iade yaptım :D

Bu durum senin için geçerli olmayabilir ama genel olarak durum böyle benim gördüğüm kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı