AMD 2020 editon setup kurunca PC acilmiyor

@Emir M. herkeste sorun olacak diye bir şey de yok. Sürücü güncellemesinin Boot dosyalarını bozduğu nerede görülmüş?
Neden olmasın? Arkadaş yükledikten sonra bozulduğunu belirtmiş. Vahiy falan da gelmediğine göre güncellemeden sonra bozulmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim, anlamak mı istemiyorsun, sürücünün boot dosyaları ile ne işi var ne işi? Açıklasana? Ne alakası var?
Forumlarda bu sorunları yaşayan insanlar var, sürücüyü yükledikten sonra sistemlerini bir daha açamıyorlar. Ben tavsiyemi güvenli moda geç diye vermiştim ama ondan sonra cevap alamadım. Tavsiyelere uyulmuyorsa yapılacak da bir şey yok. Madem Boot dosyalarına zarar vermiyor bu hata neden ortaya çıktı? Durduk yere hemde sürücüyü yükledikten sonra. 🤔 🤔

Evet, önerdiğiniz çözüm çok çok mantıklı. Boot dosyalarına zarar gelen sistemi Güvenli Modda boot etmeye çalışmak. Akıllıca. Ama bilgisayar bu, sökmez.

Evet, önerdiğiniz çözüm çok çok mantıklı. Boot dosyalarına zarar gelen sistemi Güvenli Modda boot etmeye çalışmak. Akıllıca. Ama bilgisayar bu, sökmez.
Ben bu hatanın aynısını IDE moddan AHCI ye geçerken de alıyordum ve ozaman da mı boot dosyaları hasar görmüş oluyordu? Gayette güvenli moddan girip AHCI ye geçebiliyordum. Bu hatayı verdi diye boot dosyaları hasar görecek değil.

Söylüyorum okumayıp atlıyorsun galiba? Ne dedim, sistem IDE desteklemediğinden dolayı boot dosyalarını görmemiş olabilir. Windows UEFI olduğundan görmemiş olabilir. Senin yaptığın, 2004 model bilgisayarda UEFI boot dosyalarını tanıtmaya benzer. Anlayamaz UEFI sistemi. Ben sana burada, kendi uydurduğum alfabeyle yazsam, anlar mısın? Hayır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı