AMD 22.9.1 sürücüsü stabil mi?

Acaba bende 22.3.1'e mi düşürsem çoğu oyunda drop yiyorum çünkü.
Denemeni öneririm ilk aldığım gün 22.6.1 yüklüydü Rainbow Six Siege'de aşırı drop yiyordum 22.3.1 yükleyince düzelmişti tabi bu bazı oyunlar için geçerli değil Elden Ring oynarken felaket drop yiyorum hala sildim dayanamayıp.

Denemeni öneririm ilk aldığım gün 22.6.1 yüklüydü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de aşırı drop yiyordum 22.3.1 yükleyince düzelmişti tabii bu bazı oyunlar için geçerli değil Elden Ring oynarken felaket drop yiyorum hala sildim dayanamayıp sildim.

Bro 6400 kullanıyorum bende LoL ve GTA 5 oynamadım PC de ama Forza Horizon 4, CS:GO ve FIFA da drop sorunları yaşadım zaten tek yüklü olan oyunlar bunlar. İşlemcimde i3-10100F PCI-e 3.0 desteklemiyor bu işlemci ekran kartıda bu ayarda dengesiz çalışıyor zaten acaba işlemcimi değiştirsem diyorum. i3 12. nesil falan.

Bro 6400 kullanıyorum bende LoL ve GTA 5 oynamadım PC de ama Forza Horizon 4, CS:GO ve FIFA da drop sorunları yaşadım zaten tek yüklü olan oyunlar bunlar. İşlemcimde i3-10100F PCI-e 3.0 desteklemiyor bu işlemci ekran kartıda bu ayarda dengesiz çalışıyor zaten acaba işlemcimi değiştirsem diyorum. i3 12. nesil falan.
Forza horizon 4'de high grafik seçiliyken drop yiyorum çünkü VRAM yetmiyor medium'da oynarken drop yaşamıyorum.

Anladığım kadarıyla sende RX 6400 kullanıyorsun değil mi? GTA 5 veya LoL'de drop yiyor musun?
Ne yapıp ne denediysem bu iki oyundaki dropları çözemedim.
Drop genellikle işlemciden kaynaklanır. Özellikle işlemci %100 kullanılıyorsa drop girer. Sıcaklık fazlaysa işlemci MHz düşürür ve yine drop girer.

Forza Horizon 4'te high grafik seçiliyken drop yiyorum çünkü VRAM yetmiyor Medium'da oynarken drop yaşamıyorum.

Benim orta ayarda da yedirtiyor. İnternette benchmarka baktığımda sistem gayet yeterli 90 FPS için yüksek ayarlarda Forza'da.

Drop genellikle işlemciden kaynaklanır. Özellikle işlemci %100 kullanılıyorsa drop girer. Sıcaklık fazlaysa işlemci MHz düşürür ve yine drop girer.

İşlemci daha yeni oyun içi 60 derece üstüne çıkmıyor benim ama yine drop yiyorum.

Geri
Yukarı