AMD 23.3.1 sürümüne geçilir mi?

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Arkadaşlar bu konuyla ilgili bir hafta önce açtığım bir konu vardı. Konumda 23.2.2 sürümüne geçtikten sonra ortaya çıkan hatalardan bahsetmiştim. DDU ile sürümü silmeye üşendiğim için yeni sürümü beklemiştim ve bugün yayınlanmış yeni sürüm. 23.3.1 sürümünü kullanan var mı ve bu sürüme geçmeli miyim?

Arkadaşlar bu konuyla ilgili bir hafta önce açtığım bir konu vardı. Konumda 23.2.2 sürümüne geçtikten sonra ortaya çıkan hatalardan bahsetmiştim. DDU ile sürümü silmeye üşendiğim için yeni sürümü beklemiştim ve bugün yayınlanmış yeni sürüm. 23.3.1 sürümünü kullanan var mı ve bu sürüme geçmeli miyim?
Daha dün geçmiştim ne ara gelmiş 23.3.1

1678205938980.png

WHQL gelmiş, geçilir.

Hocam bu 23.2.2 sürümü de whql sürümdü ama durumlar ortada, artık whql sürüme de tam güvenemiyorum. Deneyen birileri aldığı sonuçları yazarsa ben de şu anki lanet sürümden geçerim direkt.
Bende 0 sorun. Bir de hayvan gibi OC yaptım ben 6750 XT'i 3080'e yakın kullanıyorum.

Güncelledikten sonra bilgisayar sürekli donmaya ekran gitmeye ve açılışta ekranda bir sürü çizgi çizgi şeyler gelip gitmeye başladı. Daha 2 günlük sistem.
Ekran kartım: 6700XT

Güncelledikten sonra bilgisayar sürekli donmaya ekran gitmeye ve açılışta ekranda bir sürü çizgi çizgi şeyler gelip gitmeye başladı. Daha 2 günlük sistem.
Ekran kartım: 6700XT
Ben güncelleme yapmadım ama ekranda sağ tarafında uzun çizgiler geliyor acaba AMD kaynaklı mı yoksa kabloda mı kaynaklı bilmiyorum.

Geri
Yukarı