AMD 23.7.1'den önceki sürüm adı nedir?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 23.7.2 kurdum oyunlardan atmaya başladı bende, 23.7.1 driverına geçtim yine devam ediyor sistem kendini yeniden başlatıyor veya oyundan atıyor. Bazen tekrar girince düzeliyor bazen düzelmiyor. Bir eskisi neydi acaba belki düzelir?

WHQL diye her sürücü yüklenmek zorunda mı?
Zorunda diye bir ifade kullanmadık, onaylanmış sürücü ve yüklemiş. Yüklemeden bozuk olduğunu nasıl anlayabilir? Ben de nice çöp sürücüler gördüm, merak etmeyin. Senelerdir AMD kullanıyorum. Ölüm yok sonunda, yüklemiş. Bozuksa geri eskiye döner abartılacak bir durum yok.

Başkasının sisteminde hiçbir problem yaratmayan sürücü sizde problem yaratabiliyor. Onun için kendisi yüklemiş ve denemiş.

Zorunda diye bir ifade kullanmadık, onaylanmış sürücü ve yüklemiş. Yüklemeden bozuk olduğunu nasıl anlayabilir? Ben de nice çöp sürücüler gördüm, merak etmeyin. Senelerdir AMD kullanıyorum. Ölüm yok sonunda, yüklemiş. Bozuksa geri eskiye döner abartılacak bir durum yok.

Başkasının sisteminde hiçbir problem yaratmayan sürücü sizde problem yaratabiliyor. Onun için kendisi yüklemiş ve denemiş.
Ben bir şey abartmıyorum sadece şaşıranlar var WHQL yükledim niye sorunlu diye. Ayrıca çözümü yazdım niye uzatıyorsunuz konuyu hala? AMD yılda 1 bilemedin 2 stabil adam gibi sürücü çıkartır geri kalanları hep sorunlu oluyor.

Ben bir şey abartmıyorum sadece şaşıranlar var WHQL yükledim niye sorunlu diye.
Çünkü sorunlu olmaması lazım işte, test edilmiş ve onaylanmış sürücü. AMD'nin iş bilmezliği bu. Kullanıcıyı suçluyorsunuz siz, gerek yok.

Ben bir şey abartmıyorum sadece şaşıranlar var WHQL yükledim niye sorunlu diye. Ayrıca çözümü yazdım niye uzatıyorsunuz konuyu hala?

Çözümünü ben de biliyorum DDU'yu ben de biliyorum bir önce ki yazılımı sordum siz gelip haddiniz olmayan şekilde rencide edici konuşuyorsunuz. Sorun olup olmadığını tahmin edecek halim yok. Yardım edip bir ton laf etmenin de mantığı yok. Windows hardware quality labs sertifikası almış driverın daha neyinden emin olacağım. Sorun driver yapanlarda ve onu onaylayanda.

Çözümünü ben de biliyorum DDU'yu ben de biliyorum bir önce ki yazılımı sordum siz gelip haddiniz olmayan şekilde rencide edici konuşuyorsunuz. Sorun olup olmadığını tahmin edecek halim yok. Yardım edip bir ton laf etmenin de mantığı yok. Windows hardware quality labs sertifikası almış driverın daha neyinden emin olacağım. Sorun driver yapanlarda ve onu onaylayanda.
Bu kadar alıngan olduğunuzu bilmiyordum iyi forumlar.

AMD hata raporu aracı mı çıkıyor attıktan sonra ve 23.5.2 sorununuzu çözdü mü hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD hata raporu aracı mı çıkıyor attıktan sonra ve 23.5.2 sorununuzu çözdü mü hocam?
Evet hata raporu attığı da oldu sadece oyundan atıp bir şey atmadığı da oldu. Az sonra deneyip bilgi vereceğim.

Benim sorunum kalmadı düzeldi bilginiz olsun.

Geri
Yukarı