AMD 23.7.1'den önceki sürüm adı nedir?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 23.7.2 kurdum oyunlardan atmaya başladı bende, 23.7.1 driverına geçtim yine devam ediyor sistem kendini yeniden başlatıyor veya oyundan atıyor. Bazen tekrar girince düzeliyor bazen düzelmiyor. Bir eskisi neydi acaba belki düzelir?

İlacın DDU + 23.5.2. Her sürücüye tuzlukla koşarsanız bu olur.
Hocam sürücünün WHQL sertifikası var, konu sahibi gidip beta sürücü falan indirmemiş ki. Abartılı ifade kullanmanıza gerek yok. Ben de yeni sistem aldım, en son sürümü kurdum ve Uncharted'ta ufak tefek drop yediriyordu, eski sürücüyü kurdum düzeldi gibi.

Hocam sürücünün WHQL sertifikası var, konu sahibi gidip beta sürücü falan indirmemiş ki. Abartılı ifade kullanmanıza gerek yok. Ben de yeni sistem aldım, en son sürümü kurdum ve Uncharted'ta ufak tefek drop yediriyordu, eski sürücüyü kurdum düzeldi gibi.
WHQL diye her sürücü yüklenmek zorunda mı? Ben nice çöp sürücüler gördüm ve bunlar WHQL idi. Kullanan kişilerin deneyimlerine göre sürücü yüklenir benim bildiğim. AMD ve yazılımdan bahsediyoruz yahu.

WHQL diye her sürücü yüklenmek zorunda mı? Ben nice çöp sürücüler gördüm ve bunlar WHQL idi. Kullanan kişilerin deneyimlerine göre sürücü yüklenir benim bildiğim. AMD ve yazılımdan bahsediyoruz yahu.

Birileri denemeden iyi mi kötü mü nereden bileceğiz o zaman? İndiriyoruz sorun yaşarsak geri dönüş yapıyoruz.

Geri
Yukarı