AMD 3000G sistem PUBG Mobile oynatır mı?

Matrix852

Picopat
Daha fazla  

Arkadaşlar ben bu PC alacağım. Sizce bu sistem bana PUBG Mobile de 720p Low ayarlarda kaç FPS verir 8 GB RAM'le? (tek kanal)
Bu arada PC'ye 240 GB SSD eklenecek yani değiştirilecek.
Bu arada ısı için kasa değiştirmeye gerek var mı? Eğer varsa kaç derece fark eder?
Bu arada anakartta değiştirilecek.
Yerine bu alıncak: Gigabyte A320M S2H (VGA girişi olduğu için)

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar ben bu PC alacağım. Sizce bu sistem bana PUBG Mobile de 720p Low ayarlarda kaç FPS verir 8 GB RAM'le? (tek kanal)
Bu arada ısı için kasa değiştirmeye gerek var mı? Eğer varsa kaç derece fark eder?
Ofis bilgisayarı ile oyun oynamayı mı düşünüyorsunuz :D ?

Ofis bilgisayarı ile oyun oynamak için beklentiniz çok olmasın ama oynatabileceğini düşünüyorum PUBG Mobile'ı tabii bir mobil oyun olduğunu unutmayin.

Ofis bilgisayarı ile oyun oynamayı mı düşünüyorsunuz :D ?

Ya bir şey bilmiyorsanız konuşmayın kardeşim ona bakılırsa bu sistem oyuncu nilgisayarı yazıyor o zaman bunumu alalım ya bir gidin ya.

Minimum Ryzen 2200G sistem al, Athlon sistemlerden uzak dur.

Sistem önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bir şey bilmiyorsanız konuşmayın kardeşim ona bakılırsa bu sistem oyuncu nilgisayarı yazıyor o zaman bunumu alalım ya bir gidin ya.

Sistem önerir misiniz?
Sinerji AMD APU Athlon 3000G 8GB 120GB SSD [Ofis Bilgisayarı] bunu yazarken iyiydiniz 😏

veya benim topladığımı değerlendirebilirsin;

Geri
Yukarı