AMD 3600 Sapphire RX5700 XT Nitro sistem toplama

Grande17

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_2019-10-30-12-32-21-352_com.android.chrome.png

2060 yerine Sapphire 5700 Nitro XT.
650 Watt yerine 700 Watt PSU daha iyi performans vermez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU performansı (FPS tarzı) etkilemez. 5700 XT daha performanslıdır ancak Nvidia'nın Driverleri AMD'den çok ve çok iyi olduğundan fps sorunu yaşayabilirsiniz O sebepten şimdilik 2060 daha mantıklı olucaktır ancak 5700XT AMD driverini ona göre çıkarır optimize ederse çok tatmin edici performans verebilir. 10 15 fpsi aşkın fark atabilir.

PSU performansı (FPS tarzı) etkilemez. 5700 XT daha performanslıdır ancak Nvidia'nın Driverleri AMD'den çok ve çok iyi olduğundan fps sorunu yaşayabilirsiniz O sebepten şimdilik 2060 daha mantıklı olucaktır ancak 5700XT AMD driverini ona göre çıkarır optimize ederse çok tatmin edici performans verebilir. 10 15 fpsi aşkın fark atabilir.
Battlefield 5 için nitro daha iyi o yüzden multi

Dediğim gibi 5700 XT, 2060 ile karşılaştırılamayacak kadar güçlü Ancak driver konusunda yetersiz o sebepten seçiminizi ona göre yapınız. AMD'de sorun yaşayabilirsiniz ancak NVIDIA driverleri yanıltmaz. Nvidia taraftarı değilim ama bu bir gerçek.
Asus Rog-Strix-RX5700XT Sapphire Rx 5700 nitro arasında çok büyük fark varmıdır ?

Asus Rog-Strix-RX5700XT Sapphire Rx 5700 nitro arasında çok büyük fark varmıdır ?
Sapphire markası amd için bilindik bir marka 3 fanlı olduğu için çok zorlayacak bir oyun oynamadığınızı varsayarsak fazlasıyla yeterli olacaktır. Ancak Asus ROG soğutması çok daha iyidir ikiside yakın performans verir sadece asus daha iyi soğutma yapacaktır. Fiyat farkını göze alınca sapphire alman mantıklı gayet iyi soğutur ancak dersen para sorun değil bütçem onada uygun asus alabilirsin o daha çok sağlıklı bir soğutma yapacaktır.

Rog Strix ve Nitro arasında hangisi ucuz ise onu alın. Topladığınız sistem benimkine benziyor ve ben şu ana kadar ciddi bir problemle karşılaşmadım.

Rog Strix ve Nitro arasında hangisi ucuz ise onu alın. Topladığınız sistem benimkine benziyor ve ben şu ana kadar ciddi bir problemle karşılaşmadım.
Isınma sorunu oluyor fps sorunu oluyor PC çöküyor felan dedikleri için tedirgin oluyor insan 3500 TL az para değil güncel oyunlarda fps değerleri nasıl driver sorunu oluyor yazılım sorunu oluyor bir çok konu gördüm

Isınma sorunu oluyor fps sorunu oluyor PC çöküyor felan dedikleri için tedirgin oluyor insan 3500 TL az para değil güncel oyunlarda fps değerleri nasıl
Ekran kartı iyi hoş bir ekran kartı bir sorun olacağını düşünmüyorum insanlara bakma çok boş konuşanda var bilgisizce konuşanda... ancak dediğim gibi 2060 daha mantıklı bu ekran kartına göre çünkü daha optimize ve sağlam kaynaklı. İndirimleri kollayıp 2060 Super/2070 takmanız daha mantıklı olur illede takacam diyorsanız Buda mantıklı ama fazla yorum okuyup kafanızı yormayınız zaten ısınma sorunu zor çünkü alacaklarınız üç fanlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı