AMD 5000 seri hediyesi

İyi günler. AMD'nin yaptığı etkinlik ile 5000 serisi GPU'lara hediye veriyor bildiğiniz üzere. Ben geçen hafta Teknobiyotik üzerinden Sapphire RX 5600XT model kartı aldım. Hediye verilen oyunları nasıl alacağım bir bilginiz var mı? Ek olarak hediye edilen WoW oyunu oyunun tamamı mı yoksa sadece genişleme paketi mi? Oynamak istediğim bir oyun. Oynamak için klâsik sürümünü mü almam gerekiyor? Bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Teknobiyotik desteğe ticket açıp oyun kodunuzu isteyebilirsiniz. Ben bu kampanya başlamadan önce İncehesap'dan 5000 serisi almama rağmen bana kodunu verdiler.

Teşekkürler. Mail atacağım. Ek olarak WoW oyunu tüm sürüm mü geliyor? Yoksa R6'daki gibi oyunu alıyoruz sonra sezonpass geliyor o mantıkta mı işliyor? Bilginiz var mı? Ben biraz araştırdım da tam bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Bende İncehesap'tan alım 25 Haziran'da galiba bu kampanya 3 Ekim kadar geçerli acaba bizene geçerlimi ve bir de İncehesap mesaj kısmından mesaj gonderdim inşallah geri dönüş yaparlar godfall oyunu veriyorlar bir de.

Bende İncehesap'tan alım 25 Haziran'da galiba bu kampanya 3 Ekim kadar geçerli acaba bizene geçerlimi ve bir de İncehesap mesaj kısmından mesaj gonderdim inşallah geri dönüş yaparlar godfall oyunu veriyorlar bir de.

Umarım verilir. Bir de ben şimdi mail atmalı mıyım? Kasayı toplamadım tam olarak. Perşembe günü anca çalışır durumda olur. Ne önerirsiniz?

Yanlış anladınız hocam. Bahsettiğim konu şu. Ben geçen hafta aldım zaten. Cuma günü elime ulaştı. Oyun kodunun belirli bir süresi var mı onu merak ediyorum. Teşekkürler.

Pardon oyun kodunu 7 Kasım tarihine kadar kullanmanız gerekiyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı