AMD 5600X için sıvı soğutma önerisi

Bozor

Picopat
Merhabalar AMD 5600X için 240mm sıvı soğutma istiyorum. Aklındaki markalar SilverStone PF240, Arctic Liquid Freezer II 240, NZXT Kraken X53 ve Lian Li galahad 240 bir de AiO modeli var. Onun farkı ne? Bileniniz varsa, açıklarsa sevinirim. Bu modelleri düşünüyorum. Başka model önerisi olanı da alırım. Bunların arasında hangisi daha iyi? Ben düzgün verilere ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar AMD 5600X için 240mm sıvı soğutma istiyorum. Aklındaki markalar SilverStone PF240, Arctic Liquid Freezer II 240, NZXT Kraken X53 ve Lian Li galahad 240 bir de AiO modeli var. Onun farkı ne? Bileniniz varsa, açıklarsa sevinirim. Bu modelleri düşünüyorum. Başka model önerisi olanı da alırım. Bunların arasında hangisi daha iyi? Ben düzgün verilere ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam merhaba, şu an stok fan mı kullanıyorsunuz? Bende 5600x alacağım yaklaşık bir 6 7 ay stok fanı ile kullanmak zorundayım, sıcaklık değerleriniz nedir?

5600x ile Arctic Freezer Liquid II 240 kullanıyorum. Kasam MSI Gungnir 100m. Battlefield 5'te maksimum 68 derece görüyorum. Yük altında gayet sessiz çalışıyor. Kurulumu çok basit. RGB elzem değil derseniz öneririm.

Hocam merhaba, şu an stok fan mı kullanıyorsunuz? Bende 5600x alacağım yaklaşık bir 6 7 ay stok fanı ile kullanmak zorundayım, sıcaklık değerleriniz nedir?
Hocam bende ekran kartı gtx 970 pek zorlanmıyor ondan benim değerlerim çok iyi dönüt olmaz. Recep abi kanalda 2080 ti ile stok fan ile toplamıştı.
Arctic Liquid Freezer ll veya RGB istiyorsan Lian Li Galahad. NZXT de güzel tabi tercih meselesi.
Hocam şuan ruh halim tam anlamıyla tam olarak bu.
Hepsi birbirinden kaliteli. Seçim tamamen sizin. Bütçenize ve zevkinize göre kararı siz verin.
Fiyat olarak aralarında çok bir fiyat farkı yok hangisi daha iyi soğutur onu bilmel istedim internette tam bir şey bulamadım.
Veri olarak bi bunları buldum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210516-152630_YouTube.jpg
    Screenshot_20210516-152630_YouTube.jpg
    153,1 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20210516-155207_YouTube.jpg
    Screenshot_20210516-155207_YouTube.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 23
5600x ile Arctic Freezer Liquid II 240 kullanıyorum. Kasam MSI Gungnir 100m. Battlefield 5'te maksimum 68 derece görüyorum. Yük altında gayet sessiz çalışıyor. Kurulumu çok basit. RGB elzem değil derseniz öneririm.
Hocam normalde hiç umrumda değil ama almışken rgb alıyım diye düşünüyorum hatta kasada argb onlarında mı öyle alıyım diye düşünmedim değil.
Hiçbirini aldığında pişman olmayacaksın sonuçta hepsi çok güzel. Bütçene ve zevkine göre al bence. Hepsi 5600'ü güzelce soğutur.
Bütçe olarak hepsi aynı sayılır hocam zevk olarakta bir tek Arctic pompası çok büyük gekdiu geri kalanların hepsi aynı sayılır benim gözümde.

Geri
Yukarı