AMD 7600M Driver Kaldırma

Sotnikam

Hectopat
Bende AMD 7600M var. Buna sürücü olarak AMD Radeon'u buldum sonra çalıştı. Normalde AMD bunlara desteği kaldırmış anladığım kadarıyla zaten çoğu forma baktım güncelleme sorunu var diyor. Aynı sorun bende de vardı. Ama ben güncelleye basınca AMD'nin başka bir sürümünü kurdu ve diğerini kaldırmadı. Sonucunda 2 AMD oldu. Sonra ise CS:GO oyununda 60-70 alırken 10-9 FPS almaya başladım. Ben sonra denetim masasından kaldırdım biri gitti diğeri kaldı. (Yeniden başlattıktan sonra Radeon duruyordu ama açılmıyordu.) Şimdi ben bu Radeon'u nasıl kaldırırım bilen var mı? Ya da böyle değil başka türlü şöyle yapmalısın diyen birisi?

2 amd.png
silinmeyen amd radeon.png
sildikten sonra ki hali.png

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile kaldırın. 2016 yılında destek kesildi. WHQL olan sürümü yükleyin. Crimson olan düşük performans veriyor.
Nasıl kaldırıcam yükledim ddu yu
Dostum dduyu yükledim sonra güvenli moda geçtim çalıştıra msxonfig yazıp sonra parola istedi normalde yok ama girdim bende hesabım şifresini kabul etti sonra ekran katı AMD dedim temizle kapat vardı onu seçtim kapattı bilgisayarı şimdi ne yapıyım güvenli moddan çıkıyom
DDU ile kaldırın. 2016 yılında destek kesildi. WHQL olan sürümü yükleyin. Crimson olan düşük performans veriyor.
WHQL olarak hangisini yüklemeliyim biliyor musun link falan atabilir misin?

Dosya Ekleri

• ddu.png
    ddu.png
    27 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı