AMD 7670M FPS sorunu

Skarpagon

Hectopat
Öncelikle iyi akşamlar. Ben HP Pavilion G6 2204ET bir notebook kullanıyorum. Ekran kartım AMD Radeon 7670M 2 GB. Güncelleme yapmaya çalışıyorum 172 kodlu hatayı alıyorum. Oyun oynuyorum çok rahat açabildiği oyunlarda bile Low High fark etmeksizin 15 20 FPS alıyorum. DDU ile defalarca sürücüleri kaldırıp yükledim. Yaşamış ve düzeltmiş olan konu hakkında bilgisi olan insanlar yazsınlar. İhtiyacınız olan bilgileri hemen vermeye hazırım. Şimdiden teşekkür ederim.

Aslında ben henüz Win 8.1 yapmadım yapan kişiler de sorunun çözüldüğünü söylüyor siz de nasıl çözülmedi.

Aslında çözüldü sayılır. Ama benim istediğim FPS düzeyine çıkmadı. Pek tatmin olmadığım için böyle düşünüyor olabilirim. Bir deneyin eğer sorun çözğlürse bana da söyleyin ben de yapayım. Eğer yapacaksanız forumda Windows 8.1 ürün anahtarı mevcut.

Aslında çözüldü sayılır. Ama benim istediğim FPS düzeyine çıkmadı. Pek tatmin olmadığım için böyle düşünüyor olabilirim. Bir deneyin eğer sorun çözğlürse bana da söyleyin ben de yapayım. Eğer yapacaksanız forumda Windows 8.1 ürün anahtarı mevcut.

20 FPS sabit sorunu çözüldü mü peki.

Videodaki driveri indirdim ve sorun çözüldü çok komik yılların sorunlu Pavilion g6'sını leshcat sayesinde Win 10'da çözdüm önce Crimson var ise onu DDU ile kaldırın video da anlatılanları yapın sorun olursa yazın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki driveri indirdim ve sorun çözüldü çok komik yılların sorunlu Pavilion g6'sını leshcat sayesinde Win 10'da çözdüm önce Crimson var ise onu DDU ile kaldırın video da anlatılanları yapın sorun olursa yazın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam hangi sürümünü indirdiniz?

Hocam bende Crimson yok normal Catalyst var. Ona rağmen böyle oluyor.

Son düzenleme:
Hocam hangi sürümünü indirdiniz?

Hocam bende Crimson yok normal Catalyst var. Ona rağmen böyle oluyor.

Catalyst'in 15.6 sürümünü indirdim videodaki linkten AMD sitesinde 15.6 bulunmuyor.
Hocam aslında pek memnun kalmadım evet 20 FPS'i çözdü Win 10'da ama ETS 2'den 20 FPS sabit alıyordu şimdi 30 falan alıyor böyle bir sistemin ETS 2'den 80 90 alması lazım Low ayarlarda.
Bu çözümden tatmin olmadım 8.1'i deneyeceğim galiba sence geçmeli miyim.

Son düzenleme:
Catalyst'in 15.6 sürümünü indirdim videodaki linkten AMD sitesinde 15.6 bulunmuyor.
Hocam aslında pek memnun kalmadım evet 20 FPS'i çözdü Win 10'da ama ETS 2'den 20 FPS sabit alıyordu şimdi 30 falan alıyor böyle bir sistemin ETS 2'den 80 90 alması lazım Low ayarlarda.
Bu çözümden tatmin olmadım 8.1'i deneyeceğim galiba sence geçmeli miyim?

Aynen hocam eskiden çok yüksek FPS alabiliyordum. Forest ve long Dark'ta da aynı şekilde fakat şu an çok düşük sanki GPU yok gibi. Zaten değişmeyi düşünüyorum yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Hocam bende aynı sistemi kullanıyorum HD 7670 var ve The Forest gibi oyunlardan 20 FPS alıyorum Win 10 kullanıyorum Win 10'da driverların düzgün çalışmadığı söyleniyor Win 8.1'e geçeceğim acaba sorunu bu şekilde çözer miyim siz nasıl çözdünüz.

Hocam Windows 8.1i denedin mi? Eğer denediysen sorunu çözebildin mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı