AMD 8600M ekran kartı devre dışı

kaan1231421411

Femtopat
Daha fazla  
AMD driver yukledim ve no AMD Graphics driver is installed hatası verdi sonra aygıt yoneticisinden baktım ve ekran kartımın uzerinde sarı unlem vardı. Sonrasında DxDiag'dan ekran kartı çalışmadığını gordum lutfen yardım edin.

Eki Görüntüle 902920

2.png

3.png

Bilgisayar markanız ve modeliniz nedir?
Denetim Masası'ndan sürücünün programı varsa kaldırın. Sonrada sürücüyü güncelleştir'e tıklayıp İnternette Ara'ya tıklayın.

Son düzenleme:
Dell inprion 3537 bilgisayar modeli ve bilgisayarımda hiç AMD programı yok hepsini suruculeri ve programları kaldırdım
Ve bir de video deneyitleyicisi problemi var Driver Booster'dan yukledim AMD ekran kartı geliyor ustunde sarı unlem ile sonradan sildiğimde AMD'yi geri sarı unlemli çıkıyor.

Hayır sorun çözülmedi ekranım açıp kapandı ve mavi ekran hatası verdi sonradan AMD'nin kendi uygulamasıyla butun suruculeri uygulamaları sildim suanda Intel'le devam ediyorum PC Win 10'dayken mavi ekran vermişti tamiire goturdum Win 7 yaptılar ondan sonra bu sorun çıktı orjinali normalde 8.1
Hayır sorun çözülmedi ekranım açıp kapandı ve mavi ekran hatası verdi sonradan AMD'nin kendi uygulamasıyla butun suruculeri uygulamaları sildim suanda Intel'le devam ediyorum PC Win 10'dayken mavi ekran vermişti tamiire goturdum Win 7 yaptılar ondan sonra bu sorun çıktı orjinali normalde 8.1
Yardım ettiğin için teşekkür ederm.

Bende de Windows 7'deyken AMD çalışıyordu ancak Win 10 da sürücüyü yükleyince bilgisayar donuyordu.
Bence boş ver o zaman çünkü bende şu anda Intel ile devam ediyorum.
Eğer Windows 10 da başka bir sorun yoksa yani sadeceekran kartın için mavi ekran veriyorsa Windows 10'a geçebilirsin.
Windows 10'a yükseltincede AMD'nin sürücüyü yüklemeye çalışacak ancak sonradn sürücüyü sorun çıkarttığı için silecektir yani için rahat olsun
İstersen Windows 10'a nasıl geçeceğin hakkında bilgi verebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı