AMD A-10 7850 takılabilecek en iyi ekran kartı

Sistemim nedense yeterli performansı vermiyor oyunlarda.

Ben de bu sistemden almak istiyorum fakat ekran kartı almayacagım. Performans olarak neden memnun kalmadınız? Hangi oyunları veya programları kullandınız? Ben cok yuksek oyunlar oynamayacagım bana yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki anakart olarak sizin tercih ettiğiniz asus'u mu alayım yoksa msi a88x-g43 mü alayım 2'si arasında kaldım. Teşekkürler.

Şimdi birisiyle görüştüm ekran kartsız sistem sakın yapma işlemciyi yakarsın board a yazık olur 2-3 günde PC'yi çöpe atarsın. Sana kim önerdiyse tam bir kasap desi(pek anlamadım) Ayrıca amd sistem için ayrıca fan almam gerekiyormuş. Sizin böyle sorunlarınız var mı? İlk kez kasa topluyorum aklım baya karıştı.

Sana kim söyledi bunu? İşlemci yanmaz merak etme, eskiden vardı ısınma sorunları. Zaten çok ısındığı zaman bilgisayar kendini kapatır, yanma şansı hiç yok. Amd işlemcilerin stok fanı biraz ses yaptığı için ayrı bir işlemci fanı alıyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı