AMD A10-4600M Sisteme Yosemite veya Mavericks Kurma

muhammetfdn93

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar ikisinide kurdum ancak ekran kartini gormedi ve acayip bi sekilde kasma yasadim. Nasil bi kurulum yapmam gerekiyor? Ayrica sitede verilen dosyalarla kurulum yapmistim. AMD 64 secenegiyle boot edip kurulumu bitirmistim ancak sorunlar cozulmedi. Yardimci olursaniz sevinirim.

• Amd A10-4600m islemci
  • HD 7600m+hd7660G dual graphics

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavericks için Niresh dağıtımını kullanabilirsiniz ama ne kadar başarılı olursunuz bilinmez, ekran kartını tanıtabilir misiniz? bu sizin için sorun teşkil edebilir. Daha sistemin diğer bileşenlerini görmeden bunları söyledim diğer bileşenleride Everest yazılımı ile alıp buraya koyabilirsiniz.

Adsiz784b9.md.png

Adsiz220d13.md.png

Adsiz3.md.png

sistem özetinin ekran görüntüsünü ekledim hocam ayrıca niresh sürümünü yükledim otomatik olarak bir şey yüklenmedi kext yüklenmesi mi gerekiyordu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Fotoğraflardan pek bir şey anlaşılmıyor, yukarıda rapor tuşu var ona basarsanız metin belgesi halinde raporu alabilirsiniz. Onuda buraya yükleyin.

@muhammetfdn93 Sistem bileşenlerine baktım ama ekran kartı ve Wi-Fi'den pek bir şey beklemeyin derim, çünkü internette araştırmam sonucunda doğru bir şekilde çalıştıran yok ekran kartını ve wifi yongasını.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı