Çözüldü AMD A10 7860K Need for Speed 2015 siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Yer
Ankara
Daha fazla  
Need for Speed 2016 oyunu siyah ekranda kalıyor oyunu bir şekilde açıyorum 'enter' tuşuna basıp login olacağım tam o sırada kitleniyor kalıyor alt+enter yapamıyorum olmuyor bilgisayarımda '8 GB RAM - HD7790 2 GB ekran kartı - AMD A10 7860K 4.0 GHz işlemci' 2 defa silip yükledim [HEM HARDDİSKE HEM SSD'ye] yetmedi sırf bu oyunu oynayabilmek için format attım sıfırdan tekrar yükledim gene olmadı diğer PC'ye kurdum '8 GB RAM -- RX 580 4 GB -- i5 2.80 GHz-- iki PC'de Windows 10 Pro orijinal, Radeon software sürümü '20.11.1' (her iki PC'de aynı sürüm) tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini denedim farklı Windows sürümlerini uyumluluk kısmından denedim sonuç yok.
EDİTLİYORUM: Sorunu Çözdüm Sorun başlı başına AMD'nin Hatası Ve ilgisizliği şu günden itibaren AMD benim için bitmiştir Oyun 2016 yapımı Radeon Software Sürümüm '20.11.1' iken oyun çalışmıyordu Çok kafa yordum denemedim şey kalmadı Ama en sonunda çözdüm verdiğim link den AMD Software 2017 sürümü olan ''17.12.1'' i indirin ve kurun Kurulm bittikten sonra veya bitmeye yakın hata verecektir (En azından bende öyle oldu) Kale almayın ve hata verdikden sonra çarpı simgesinden kapatın hemen sağ alt kısımda (TARİH SAAT ALANI) bu Alandan AMD nin driverine giriş yapın eğer tıklayınca açılırsa sorun çözülmüş demektir Kartım 7790 ama programda 7700 olarak gözüküyor Şu an için bi sıkıntı yaratmadı ETS 2 CS:GO gibi oyunları da denedim Problem Yok Herkese iyi Forumlar.
SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR
0035.jpg

Dosya Ekleri

• bennn.png
    bennn.png
    224,4 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı