AMD A10-7870K Almak

baran berk

Hectopat
Daha fazla  
Abilerim, ablalarım, kardeşlerim. Ben mini pc toplama rehberinden msı a88xı ac v2 fm2 anakartını aldım. Bir de 7870k'yı alıcam ama amd 2016 için açıklamalarını sonradan okudum ve beklemeli miyim yoksa alayım mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bence o islemciyi almalısın bende almayı düşünüyorum hemde yükseltmeye açık bi islemci harici bi ekran kartiyla cok daha iyi isler cikartir bayaa süre idare eder seni bence . . .

Ayrı ekran kartı alacaksanız bu işlemciyi almayın. Bu işlemcilerin özelliği içinde ek grafik işlemcisi olması. Ekran kartına ek bütçe ayırmayacaksanız bu işlemciyi alın. 7870K 500 tl civarı 860k 275 tl civarı, işlemci gücü aynı. Aradaki farkı alacağınız ekran kartına ekleyin.

Dosya Ekleri

• işlemci.JPG
    işlemci.JPG
    41,4 KB · Görüntüleme: 441
Ama işte 7870k alıcam ekran kartına hiç yer vermiycem bide bu ekran kartını alıcam

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    111 KB · Görüntüleme: 505
Ama işte 7870k alıcam ekran kartına hiç yer vermiycem bide bu ekran kartını alıcam
Siz eğer r9 380 alıcaksanız işlemci olarak x4 860k almanızı öneririm. Çünkü 7870k da bulunan işlemci ile 860k aynı işlemcidir. 7870k nın o.c potansiyeli çok azdır. Eğer 860k alıp iyi o.c ile rahatlıkla r9 380 i kullanabilirsiniz. X4 860k tek başına 7870k dan daha performanslıdır. İçiniz rahat olsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı