AMD A10-7870K Almak

Siz eğer r9 380 alıcaksanız işlemci olarak x4 860k almanızı öneririm. Çünkü 7870k da bulunan işlemci ile 860k aynı işlemcidir. 7870k nın o.c potansiyeli çok azdır. Eğer 860k alıp iyi o.c ile rahatlıkla r9 380 i kullanabilirsiniz. X4 860k tek başına 7870k dan daha performanslıdır. İçiniz rahat olsun.
Bundan daha düşük ekran kartı alırsam

Bundan daha düşük ekran kartı alırsam
7870k nın içinde zaten R7 gpu su var. Ekran kartı almıcaksan 7870k alabilirsin. Ekran kartı alıcam diyosan 7870k almana gerek yok diyorum zaten. 860k alıp birde yanına soğutucu aldın mı tadından yenmez. Boşuna fazladan para verme diye uğraşıyorum. illaki ben alıcam, param var diyosan orasına ben bişi diyemem alabilirsin tabi. İlerde kullanırken sorun yaşarsan bu kardeşim demişti dersin. :)

7870k nın içinde zaten R7 gpu su var. Ekran kartı almıcaksan 7870k alabilirsin. Ekran kartı alıcam diyosan 7870k almana gerek yok diyorum zaten. 860k alıp birde yanına soğutucu aldın mı tadından yenmez. Boşuna fazladan para verme diye uğraşıyorum. illaki ben alıcam, param var diyosan orasına ben bişi diyemem alabilirsin tabi. İlerde kullanırken sorun yaşarsan bu kardeşim demişti dersin. :)
Ama 860k vatanda yok

Sana ben birşey daha sorucam ben twich le filan uğraşıyorum ediyorum örnek olarak 7870k aldım ekran kartı olarak marka model önerirmisin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı